125,000 €
  • Sale, one bedroom apartment, 47m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 47m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 47m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 47m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 47m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 47m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 47m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 47m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Sale, one bedroom apartment, 47m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Sale, one bedroom apartment, 47m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 10
125,000 € (2,660 €/m²)
47 m²
1 Room

Sale, one bedroom apartment, 47m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd

Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Novi Beograd, Paviljoni, Blok 7 A, Radoja Dakica, 1.0, 47 m2 sa terasom, VI od VI spratova, eg (klima), bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen na 44 m2 gradjevinske, odnosno na 38 m2 korisne povrsine, podrum, starogradnja.

Jednosoban stan, veoma svetao i topao, orijentisan ka severu.

Pozicioniran je u veoma mirnom kraju Novog Beograda, bez saobracajne buke, sa pogledom ka parku.

Prostorije: kombinovana soba, kuhinja sa trpezarijom, terasa i kupatilo.

Odlican rasporedom prostorija.

Prodaje se namesten.

Oprema: PVC stolarija, podna povrsina parket i brodski pod, u kupatilu i kuhinji je postavljena keramika. Bez dodatnih ulaganja.

Terasa ima 8 m2 od cega je polovina uracunata u kvadraturu stana.

Niski troskovi za struju i infostan.

Zgrada je u dobrom stanju, cista je i odrzavana.

Ispred zgrade je prelep park za odmor i relaksaciju.

U neposredoj blizini se nalazi: Institut za majku i dete, gimnazija, osnovne skole, stadion, hala sportova. bulevari. U kraju se nalaze i pekara, apoteka, marketi, parkovi, restorani. Blizina auto-puta i reke.

Cena 125 000 evra.

Kupite ovu nekretninu preko agencije Raicevic nekretnine i POKLANJAMO VAM idejno resenje dizajna enterijera! Pozovite nas za vise informacija.

Agencijska provizija koju placa KUPAC iznosi 2 % od dogovorene kupoprodajne cene.

uknjizen Raicevic nekretnine 6/6 Radoja Dakica

Real estate details

Ad ID
523022
Published
14.02.2026
Updated
14.02.2026
Property Type

Apartment

Area

47m²

Rooms

1

Bathrooms

0

Floor

6. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2659.57 €

Down payment 25,000 €

Monthly installment
606 €

240 total installments

Loan amount
100,000 €
Down payment
25,000 €
Total interest
45,435 €
Total payment
145,435 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of one-bedroom apartments - Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Sve Podlokacije
Beograd

This property's price is 28.91% lower than the average price of a single bedroom apartment in Novi Beograd Sve Podlokacije

Average price: 3741.06 €/m²

This property is 11.51% larger then the average size of a single bedroom apartment in Novi Beograd Sve Podlokacije

Average size: 42 m²

3,741 €
Average annual price
+5%
Price trend (annually)
96

Area

47m²

Structure

1 Rooms

Property Type

Apartment

Nekretnine Raicevic

Similiar Properties

Stan in Novi Beograd Blok 61