221,250 €
  • Sale, two bedroom apartment, 75m², Novi Beograd Blok 62, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 75m², Novi Beograd Blok 62, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 75m², Novi Beograd Blok 62, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 75m², Novi Beograd Blok 62, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 75m², Novi Beograd Blok 62, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 75m², Novi Beograd Blok 62, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 75m², Novi Beograd Blok 62, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 75m², Novi Beograd Blok 62, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 75m², Novi Beograd Blok 62, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 75m², Novi Beograd Blok 62, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 75m², Novi Beograd Blok 62, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 75m², Novi Beograd Blok 62, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 75m², Novi Beograd Blok 62, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, two bedroom apartment, 75m², Novi Beograd Blok 62, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, two bedroom apartment, 75m², Novi Beograd Blok 62, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, two bedroom apartment, 75m², Novi Beograd Blok 62, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 16
  • Sale, two bedroom apartment, 75m², Novi Beograd Blok 62, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 17
  • Sale, two bedroom apartment, 75m², Novi Beograd Blok 62, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 18
  • Sale, two bedroom apartment, 75m², Novi Beograd Blok 62, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 19
  • Sale, two bedroom apartment, 75m², Novi Beograd Blok 62, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 20
221,250 € (2,950 €/m²)
75 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 75m², Novi Beograd Blok 62, Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Blok 62, Novi Beograd Sve Podlokacije Beograd Srbija

Property description

Optimist nekretnine vam ponude komforan, svetao i izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, u ulici Jurija Gagarina.
Stan je smešten na višim spratovima, što mu pruža neverovatan mir, obilje prirodne svetlosti i panoramski pogled koji ostavlja bez daha.

Osnovne karakteristike:

Površina: 75 m²
Struktura: 2.5-soban (odličan raspored prostorija sa maksimalno iskorišćenim kvadratima)
Spratnost: 18/19 (savršena pozicija za ljubitelje otvorenog vidika)
Grejanje: Centralno grejanje (CG)
Zgrada: Kvalitetna višespratnica sa dva lifta u funkciji i pripadajućim podrumom.
Dokumentacija: Stan je uknjižen, papiri su čisti i spremni za prenos vlasništva.
Glavni aduti nekretnine:
Prelepa terasa: Prostrana terasa od 7 m² sa koje se pruža otvoren i inspirativan pogled na grad.
Zelena oaza: Kraj je poznat po velikom broju parkova i uređenih zelenih površina odmah oko zgrade, što je prava retkost za urbane delove grada.
Parking: Organizovan parking prostor nalazi se neposredno ispred i oko same zgrade.

Infrastruktura i lokacija:

Lokacija nudi savršen balans između dinamičnog novobeogradskog života i porodičnog mira. Sve što vam je potrebno nalazi se na par koraka:
Porodični sadržaji: Osnovna škola i vrtić su u neposrednoj blizini, bez potrebe za prelaskom velikih saobraćajnica.