164,500 €
  • Sale, one bedroom apartment, 47m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 47m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 47m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 47m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 47m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 47m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 47m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 47m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Sale, one bedroom apartment, 47m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Sale, one bedroom apartment, 47m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Sale, one bedroom apartment, 47m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Sale, one bedroom apartment, 47m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 12
164,500 € (3,500 €/m²)
47 m²
1 Room

Sale, one bedroom apartment, 47m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

Voždovac Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

Prodaje se jednoiposoban stan, povrṣ̌ine 47m2, na Vozdovcu. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i prostrane terase. Zahvaljujući dobroj orijentaciji stan je izuzetno svetao i prijatan tokom celog dana. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u mirnom delu Voždovca i u neposrednoj je blizini škole, vrtića, fakulteta, marketa, autobuskih linija i svih sadrẓ̌aja potrebnih za udoban gradski život. Postoji mogućnost kupovine garaẓ̌nog mesta.

Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene.

Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.
Za više informacija posetite naš sajt https://www.beostilnekretnine.rs / ili
nas posetite - Beograd, Knez Mihailova 23/III

Real estate details

Ad ID
520187
Published
07.02.2026
Updated
18.03.2026
Property Type

Apartment

Area

47m²

Rooms

1

Bathrooms

0

Floor

3. fl.

Parking

Da

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3500.00 €

Down payment 32,900 €

Monthly installment
797 €

240 total installments

Loan amount
131,600 €
Down payment
32,900 €
Total interest
59,793 €
Total payment
191,393 €

Location

Map preview

Average prices of one-bedroom apartments - Voždovac Sve Podlokacije

Voždovac Sve Podlokacije
Beograd

This property's price is 5.78% higher than the average price of a single bedroom apartment in Voždovac Sve Podlokacije

Average price: 3308.60 €/m²

This property is 16.45% larger then the average size of a single bedroom apartment in Voždovac Sve Podlokacije

Average size: 40 m²

3,309 €
Average annual price
+7%
Price trend (annually)
104
Days on the market

Regulatory information

Agency (intermediary)

Beostil nekretnine

Registration number

497

Location

Beograd

Voždovac Sve Podlokacije

Area

47m²

Structure

1 Rooms

Property Type

Apartment

Beostil nekretnine

Similiar Properties