140,000 €
  • Sale, one bedroom apartment, 31m², Banjica, Voždovac Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 31m², Banjica, Voždovac Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 31m², Banjica, Voždovac Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 31m², Banjica, Voždovac Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 31m², Banjica, Voždovac Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 31m², Banjica, Voždovac Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 31m², Banjica, Voždovac Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 31m², Banjica, Voždovac Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, one bedroom apartment, 31m², Banjica, Voždovac Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, one bedroom apartment, 31m², Banjica, Voždovac Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, one bedroom apartment, 31m², Banjica, Voždovac Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, one bedroom apartment, 31m², Banjica, Voždovac Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, one bedroom apartment, 31m², Banjica, Voždovac Sve Podlokacije - image 13
140,000 € (4,516 €/m²)
31 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 31m², Banjica, Voždovac Sve Podlokacije

Banjica, Voždovac Sve Podlokacije Beograd Srbija

Property description

Prodajemo stan u kompleksu Paunov Breg. Poseduje odvojenu spavaću sobu i terasu. Zgrada ima dva lifta.

Grejanje je centralno po utrošku (veoma niski troškovi). Stan se prodaje kompletno namešten, kao na slikama.

Spavaća soba sa bračnim krevetom i ormarom, dnevni boravak sa trosedom stolom, stolicama, smart televizorom. Kuhinja je kompletno opremljena osim sudo mašine. U kupatilu se nalazi kombinovana mašina za pranje i sušenje.

Stan se nalazi na 4-tom spratu od ukupno sedam spratova. Kompleks se nalazi na samoj okretnici trolejbusa 40,41,78 gde takođe prolazi još veliki broj autobusa. U samom kompleksu ima kafić, maxi, apoteku itd. Blizina škole, vrtića, fakulteta.

Ag.provizija 2% Agencijska provizija 2%

Real estate details

Ad ID
559344
Published
20.05.2026
Updated
20.05.2026
Property Type

Apartment

Area

31m²

Rooms

1

Bathrooms

1

Floor

4. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 4516.13 €

Down payment 28,000 €

Monthly installment
679 €

240 total installments

Loan amount
112,000 €
Down payment
28,000 €
Total interest
50,888 €
Total payment
162,888 €

Location

Map preview

Average prices of one-bedroom apartments - Voždovac Sve Podlokacije

Banjica
Voždovac Sve Podlokacije

This property's price is 38.3% higher than the average price of a single bedroom apartment in Voždovac Sve Podlokacije

Average price: 3265.52 €/m²

This property is 23.53% smaller then the average size of a single bedroom apartment in Voždovac Sve Podlokacije

Average size: 41 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Veles Properties

Registration number

1149

Location

Voždovac Sve Podlokacije

Banjica

Area

31m²

Structure

1 Rooms