377,000 €
  • Sale, four bedroom apartment, 91m², Stari Grad, Beograd - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 91m², Stari Grad, Beograd - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 91m², Stari Grad, Beograd - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 91m², Stari Grad, Beograd - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 91m², Stari Grad, Beograd - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 91m², Stari Grad, Beograd - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 91m², Stari Grad, Beograd - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 91m², Stari Grad, Beograd - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 91m², Stari Grad, Beograd - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 91m², Stari Grad, Beograd - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 91m², Stari Grad, Beograd - image 11
377,000 € (4,143 €/m²)
91 m²
4 Room
2 Bathroom

Sale, four bedroom apartment, 91m², Stari Grad, Beograd

Stari Grad, Beograd Srbija

Property description

Salonac u elitnom delu Starog grada, u srcu Dorćola, u mirnoj ulici bez saobraćaja i buke.

Nalazi se u predratnoj zgradi iz 1930. godine. U blizini svih kulturno-istorijskih spomenika, pozorišta, muzeja, fakulteta.

Na pešačkoj udaljenosti od Trga Republike i Knez Mihailove.

Poseduje dva ulaza i mogućnost adaptacije u dve odvojene stambene jedinice.

Postoji mogućnost priključenja na centralno grejanje. Dva sanitarna čvora, ostava, podrum od 14 m2.

Izuzetno svetao, južno orijentisan. Odmah useljiv. Uknjižen.

Pogodan za stanovanje i sve vrste poslovnih delatnosti.

Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.

Real estate details

Ad ID
512885
Published
18.01.2026
Updated
17.04.2026
Property Type

Apartment

Area

91m²

Rooms

4

Bathrooms

2

Floor

Prizemlje

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 4142.86 €

Down payment 75,400 €

Monthly installment
1,828 €

240 total installments

Loan amount
301,600 €
Down payment
75,400 €
Total interest
137,033 €
Total payment
438,633 €

Location

Map preview

Average prices of four-bedroom apartments - Stari Grad

Stari Grad
Beograd

This property's price is 2.11% higher than the average price of a four bedroom apartment in Stari Grad

Average price: 4057.17 €/m²

This property is 13.53% smaller then the average size of a four bedroom apartment in Stari Grad

Average size: 105 m²

4,057 €
Average annual price
+2%
Price trend (annually)
119
Days on the market

Regulatory information

Agency (intermediary)

Megastan Nekretnine

Registration number

298

Location

Beograd

Stari Grad

Area

91m²

Structure

4 Rooms

Property Type

Apartment

MN

Megastan Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Stari Grad

Sale, two bedroom apartment, 61m², Stari Grad, Beograd