289,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Stari Grad, Beograd - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Stari Grad, Beograd - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Stari Grad, Beograd - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Stari Grad, Beograd - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Stari Grad, Beograd - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Stari Grad, Beograd - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Stari Grad, Beograd - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Stari Grad, Beograd - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Stari Grad, Beograd - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Stari Grad, Beograd - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Stari Grad, Beograd - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Stari Grad, Beograd - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 61m², Stari Grad, Beograd - image 13
289,000 € (4,738 €/m²)
61 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 61m², Stari Grad, Beograd

Stari Grad, Beograd Srbija

Property description

U ponudi je funkcionalan, klasičan dvosoban stan sa malim troškovima. Nalazi se na V spratu zgrade sa liftom kod Prve beogradske gimnazije i ima parking u dvorištu. Stan ima dve terase i odvojenu kuhinju i trpezariju, svetao je, dvostran i renoviran je pre nekoliko godina. Grejna površina je 61 m², a mereno ima 68 m². Grejanje je trenutno na TA i kaljevu peć, a stan se može priključiti na centralno grejanje. Uknjižen je, odmah useljiv i ne zahteva ulaganja.

Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene.
Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.
Za više informacija posetite naš sajt ili nas posetite - Beograd, Knez Mihailova 23/III

Real estate details

Ad ID
558012
Published
16.05.2026
Updated
16.05.2026
Property Type

Apartment

Area

61m²

Rooms

2

Bathrooms

1

Floor

5. fl.

Parking

Da

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 4737.70 €

Down payment 57,800 €

Monthly installment
1,401 €

240 total installments

Loan amount
231,200 €
Down payment
57,800 €
Total interest
105,046 €
Total payment
336,246 €

Location

Map preview

Average prices of two-bedroom apartments - Stari Grad

Stari Grad
Beograd

This property's price is 9.89% lower than the average price of a two bedroom apartment in Stari Grad

Average price: 5257.72 €/m²

This property is 9.53% larger then the average size of a two bedroom apartment in Stari Grad

Average size: 56 m²

5,258 €
Average annual price
+14%
Price trend (annually)
4
Sata na trižištu

Regulatory information

Agency (intermediary)

Beostil nekretnine

Registration number

497

Location

Beograd

Stari Grad

Area

61m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Beostil nekretnine

Similiar Properties

Stan in Stari Grad

Sale, three bedroom apartment, 95m², Stari Grad, Beograd