247,500 €
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 12
247,500 € (4,500 €/m²)
55 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije Beograd Srbija

Property description

Na prestižnoj lokaciji u srcu Novog Beograda, savršeno povezan sa svim bitnim infrastrukturnim sadržajem i glavnim saobraćajnicama, u izgradnji je luksuzni rezidencijalni kompleks Airport Garden. Ovaj kompleks se odlikuje modernim arhitektonskim rešenjima, elegantnim dizajnom i vrhunskom funkcionalnošću. Stan pruža nezaboravan pogled i savršen je za udoban i luksuzan život. Sastoji se od predsoblja, kuhinje, trpezarije, prostranog dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila i terase. Takođe, postoji mogućnost kupovine garažnog mesta .
Schuco stolarija, centralna klima, 2+2 lifta.

Rok za useljenje 6-8 meseci.
Uslovi isplate - 20% na predugovoru a 80% na ugovoru kada bi bila i primopredaja.

+2% Agencijska provizija

Pozovite nas za više informacija ili da zakažete razgledanje!
AGENT: Nebojša Tukodi 06*/****-*** broj licence 4290

Nekretnine TUKODI doo
Bulevar Zorana Đinđića 45V,Novi Beograd
Upisan u registar posrednika 1817.

Real estate details

Ad ID
403264
Published
19.06.2025
Updated
30.04.2026
Property Type

Apartment

Area

55m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

6. fl.

Balconies

1

Agency

Expo

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 4500.00 €

Down payment 49,500 €

Monthly installment
1,200 €

240 total installments

Loan amount
198,000 €
Down payment
49,500 €
Total interest
89,962 €
Total payment
287,962 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom apartments - Novi Beograd Blok 65

Novi Beograd Blok 65
Novi Beograd Sve Podlokacije

This property's price is 8.16% lower than the average price of a two bedroom apartment in Novi Beograd Blok 65

Average price: 4899.88 €/m²

This property is 4.94% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Novi Beograd Blok 65

Average size: 58 m²

4,900 €
Average annual price
+7%
Price trend (annually)
335
Days on the market

Regulatory information

Agency (intermediary)

Expo

Registration number

1817

Location

Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Blok 65

Area

55m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Expo

Similiar Properties

Stan in Novi Beograd Blok 65

Sale, three bedroom apartment, 75m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije