249,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 16
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 17
  • Sale, two bedroom apartment, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 18
249,000 € (4,527 €/m²)
55 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 55m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije Beograd Srbija

Property description

Nov, neuseljavan stan u novom stambeno-poslovnom objektu Airport Garden. Potpuno je prazan, a poseduje open space sa izlazom na terasu, odvojenu spavaću sobu i kupatilo. Podno i zidno grejanje (bez radijatora) obezbeđeno je pomoću toplotnih pumpi. Stan ima pogled na unutrašnje dvorište i uređeni park, svetao, na sunčanoj strani. Uz stan se prodaje i garažno mesto po ceni od 30.000 eur. Stan je pogodan kako kao poslovni, tako i kao stambeni prostor.

Airport Garden je novi objekat koji se nalazi na idealnoj lokaciji, u bloku 65. Odlikuje se visokim standardom gradnje kao i veoma kvalitetnim završnim radovima i materijalima. Grejanje i hlađenje obezbeđeni su pomoću toplotnih pumpi, u kuhinji i kupatilu je podno grejanje. Zgrada ima sopstveni menadžment, kao i dvorište sa igralištem za decu.

Agencijska provizija za kupca iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene

ID oglasa: 25676.

Real estate details

Ad ID
557944
Published
15.05.2026
Updated
15.05.2026
Property Type

Apartment

Area

55m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

1. fl.

Parking

True

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 4527.27 €

Down payment 49,800 €

Monthly installment
1,207 €

240 total installments

Loan amount
199,200 €
Down payment
49,800 €
Total interest
90,507 €
Total payment
289,707 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom apartments - Novi Beograd Blok 65

Novi Beograd Blok 65
Novi Beograd Sve Podlokacije

This property's price is 10.96% lower than the average price of a two bedroom apartment in Novi Beograd Blok 65

Average price: 5084.51 €/m²

This property is 6.38% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Novi Beograd Blok 65

Average size: 59 m²

5,085 €
Average annual price
+11%
Price trend (annually)
4

Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Blok 65

Area

55m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

EN

Eminent Nekretnine

Similiar Properties

Poslovni prostor in Novi Beograd Blok 65