Estitor

Prodaja Nekretnina City Kej, Podgorica

Pronađeno je 35 oglasa za upit Prodaja Nekretnina City Kej, Podgorica

Podaci su ažurirani 14.05.2026. u 06:15

Prodaja, jednosoban stan, 45m², City Kej, Podgorica
1/4
PREMIUM
Novogradnja

134,000 €

PREMIUM
prije 3 dana

Prodaja, jednosoban stan, 45m², City Kej, Podgorica

Stan45Jednosoban1 kupatilo

Prodajem lux opremljen jednosoban stan 45m2 u City Keju u Zagoriču u blizini restorana Protokol. Stan posjeduje dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, spavaću sobu, kupatilo, hodnik i terasu. Dostupan...

Prodaja, jednosoban stan, 45m², City Kej, Podgorica
1/17

134,000 €

prije 27 dana

Prodaja, jednosoban stan, 45m², City Kej, Podgorica

Stan45Jednosoban1 kupatilo

The apartment is nicely and modernly furnished and ready to move in. It is located in an ideal area for comfortable living with all necessary amenities, very close to the city center. Price: €134,000...

Prodaja, jednosoban stan, 45m², City Kej, Podgorica
1/14
Novogradnja

134,000 €

prije 30 dana

Prodaja, jednosoban stan, 45m², City Kej, Podgorica

Stan45Jednosoban1 kupatilo

Prodaja luksuznog jednosobnog stana – City Kej U ponudi elegantan i pažljivo dizajniran jednosoban stan u naselju City Kej. 📐 45m² savršeno organizovanog prostora 🏢 1. sprat 🛋️ Kvalitetno i moderno...

Prodaja Nekretnina City Kej, · Podgorica · 72m² · 2.400 €/m²
Cijena nekretnine173.000
40.000500.000
Učešće 20%: 34.600
Kredit: 138.400
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
769 €/mj.
za kredit od 138.400 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, dvosoban stan, 56m², City Kej, Podgorica
1/13
Verifikovano

168,000 €

prije 40 dana

Prodaja, dvosoban stan, 56m², City Kej, Podgorica

Stan56Dvosoban1 kupatilo

Prodaje se prelijep dvosoban stan površine 56 m² u zgradi Zetagradnje, na samom početku Zagoriča, Podgorica. Stan se nalazi na 12. spratu, sa funkcionalnim rasporedom koji nudi maksimalnu udobnost....

Prodaja, jednosoban stan, 52m², City Kej, Podgorica
1/6

Na Upit

prije 42 dana

Prodaja, jednosoban stan, 52m², City Kej, Podgorica

Stan52Jednosoban1 kupatilo

Prodaje se stan u naselju City Kej, ukupne površine 52 m², uz garažu koja se prodaje posebno. Stan je moderno uređen, funkcionalnog rasporeda i ne zahtijeva dodatna ulaganja – idealan za odmah...

Prodaja, dvosoban stan, 63m², City Kej, Podgorica
1/14

230,000 €

prije 51 dan

Prodaja, dvosoban stan, 63m², City Kej, Podgorica

Stan63Dvosoban2 kupatila

A beautifully furnished and functional apartment is for sale in the attractive City Kej neighborhood in Podgorica. The apartment has a total area of 64 m² and is located on the 5th floor,...

Prodaja, dvosoban stan, 64m², City Kej, Podgorica
1/12
Verifikovano

230,000 €

prije 73 dana

Prodaja, dvosoban stan, 64m², City Kej, Podgorica

Stan64Dvosoban2 kupatila

City key, dvosoban, stan 64m2, prodaja Lokacija Stan se nalazi u novoj zgradi u dijelu grada zvanom City Key u blizini "Vezirovog" mosta. Stan je novogradnja sa ukupno 64m2 stambene upisane površine....

Prodaja, jednosoban stan, 45m², City Kej, Podgorica
1/23

134,000 €