Estitor

Prodaja Nekretnina Budva - Strana 59

Pronađeno je 5,651 oglasa za upit Prodaja Nekretnina Budva - Strana 59

Podaci su ažurirani 21.05.2026. u 11:48

Prodaja, dvosoban stan, 120m², Komoševina, Budva
1/10

346,500 €

prije 1 dan

Prodaja, dvosoban stan, 120m², Komoševina, Budva

Stan120Dvosoban1 kupatilo

ID 566. 📍 Budva · Stan · 2 spavaće · 346.500 € 📌 Lokacija: KRULEX Komoševina 📐 Površina: 120 m² 🛏 Spavaće sobe: 2 🏗 Sprat: 3 👁️ Pogled: More i grad Ovaj prostrani stan u Budvi pruža udoban životni...

Prodaja, trosoban stan, 198m², Budva, Crna Gora
1/10

850,000 €

prije 1 dan

Prodaja, trosoban stan, 198m², Budva, Crna Gora

Stan198Trosoban1 kupatilo

ID 4-47 📍 Budva · Stan · 3 spavaće · 850.000 € 📌 Lokacija: Bečići (Belvedere Residence) 📐 Površina: 198 m² 🛏 Spavaće sobe: 3 🚿 Kupatila: 3 🏗 Sprat: 5 👁️ Pogled: more Ovaj prostrani stan u Belvedere...

Prodaja, jednosoban stan, 65m², Budva, Crna Gora
1/7

785,000 €

prije 1 dan

Prodaja, jednosoban stan, 65m², Budva, Crna Gora

Stan65Jednosoban2 kupatila

ID 4-46 📍 Budva · Stan · 1 spavaća · 785.000 € 📌 Lokacija: Riviera 📐 Površina: 65 m² 🛏 Spavaće sobe: 1 🚿 Kupatila: 2 🏗 Sprat: 9 🅿️ Parking: Dostupan 👁️ Pogled: More Uživajte u izuzetnom životnom...

Prodaja Nekretnina Budva - Strana · Budva · 72m² · 2.400 €/m²
Cijena nekretnine173.000
40.000500.000
Učešće 20%: 34.600
Kredit: 138.400
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
769 €/mj.
za kredit od 138.400 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, jednosoban stan, 39m², Gospoština, Budva
1/10

156,000 €

prije 1 dan

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Gospoština, Budva

Stan39Jednosoban1 kupatilo

ID 4-45 📍 Budva · Stan · 1 spavaća · 156.000 € 📌 Lokacija: Gospoština 📐 Površina: 39 m² 🛏 Spavaće sobe: 1 🚿 Kupatila: 1 🏗 Sprat: 1 Udoban, kompletno namješten stan u traženoj Gospoštini nudi...

Prodaja, dvosoban stan, 71m², Harmonija, Budva
1/9

340,800 €

prije 1 dan

Prodaja, dvosoban stan, 71m², Harmonija, Budva

Stan71Dvosoban1 kupatilo

ID 0C-15 📍 Budva · Stan · 2 spavaće · 340.800 € 📌 Lokacija: Harmonija 📐 Površina: 71 m² 🛏 Spavaće sobe: 2 🏗 Sprat: 8 👁️ Pogled: more Smješten u prestižnom kompleksu u Harmoniji, ovaj moderan stan na...

Prodaja, dvosoban stan, 159m², Dukley Gardens, Budva
1/10

1,155.000 €

prije 1 dan

Prodaja, dvosoban stan, 159m², Dukley Gardens, Budva

Stan159Dvosoban2 kupatila

ID 4-44 📍 Budva · Stan · 2 spavaće · 1.155.000 € 📌 Lokacija: DUKLEY GARDENS 📐 Površina: 159 m² 🛏 Spavaće sobe: 2 🚿 Kupatila: 2 Smješten u elitnom kompleksu DUKLEY GARDENS, ovaj prostrani stan nudi...

Prodaja, dvosoban stan, 138m², Dukley Gardens, Budva
1/9

1,295.000 €

prije 1 dan

Prodaja, dvosoban stan, 138m², Dukley Gardens, Budva

Stan138Dvosoban2 kupatila

ID 4-43 📍 Budva · Stan · 2 spavaće · 1.295.000 € 📌 Lokacija: Dukley Gardens 📐 Površina: 138 m² 🛏 Spavaće sobe: 2 🚿 Kupatila: 2 Stan u Dukley Gardensu nudi prostranu dnevnu zonu sa kuhinjom i...

Prodaja, četvorosoban stan, 308m², Dukley Gardens, Budva
1/10

4,100.000 €

prije 1 dan

Prodaja, četvorosoban stan, 308m², Dukley Gardens, Budva