Estitor

Real Estate for Sale in Budva - Page 250

Found 5,689 listings for search Real Estate for Sale in Budva - Page 250

Data updated on 05/24/2026 at 09:58 AM

Sale, apartment, 43m², Budva, Crna Gora
1/9

136,500 €

over 6 months ago

Sale, apartment, 43m², Budva, Crna Gora

Apartment43

Predstavljamo lijepo dizajniran jednosoban stan smješten na 3. spratu tražene zgrade Budvanske Rivijere, u srcu Budve. Površine od 43m², ovaj stan nudi pametan raspored koji maksimizira prostor i...

Sale, apartment, 93m², Budva, Crna Gora
1/10

160,000 €

over 6 months ago

Sale, apartment, 93m², Budva, Crna Gora

Apartment93

Otkrijte šarmantan dvosoban stan na drugom spratu u atraktivnoj oblasti Buljarica, Budva, površine 93 m². Ovaj potpuno namješten stan je samo 10 minuta lagane šetnje od predivne plaže, što ga čini...

Sale, apartment, 56m², Budva, Crna Gora
1/7

95,000 €

over 6 months ago

Sale, apartment, 56m², Budva, Crna Gora

Apartment56

Otkrijte šarmantan jednosoban stan na prvom spratu u atraktivnoj oblasti Buljarica, Budva, površine 56 m². Ovaj potpuno namješten stan je samo 10 minuta lagane šetnje od predivne plaže, što ga čini...

Real Estate for Sale in Budva - Page · Budva · 72m² · 2.400 €/m²
Property price173.000
40.000500.000
Down payment 20%: 34.600
Loan: 138.400
Interest 4.5%
Period 25 yrs.
Your monthly payment
769 €/mj.
for a loan of 138.400 for 25 yrs.
Less than 1 minData protected
Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora
1/7

366,450 €

over 6 months ago

Sale, apartment, 57m², Budva, Crna Gora

Apartment57

Predstavljamo vam Bellemond Residence Montenegro, vrhunski stambeni kompleks savršeno smješten u slikovitom gradu Bečići. Ovaj izvanredan razvoj nudi neusporediv pristup živopisnoj šetalištu,...

Sale, house, 50m², Budva, Crna Gora
1/3

85,000 €

over 6 months ago

Sale, house, 50m², Budva, Crna Gora

House50

Ova renovirana kuća u prizemlju nalazi se u Buljarici, samo 450 metara udaljena od mora, u mirnom području. Kuća ima dvije spavaće sobe, kupatilo, kuhinju i dnevni boravak, sa ukupnom površinom od 50...

Sale, apartment, 47m², Budva, Crna Gora
1/9

136,500 €

over 6 months ago

Sale, apartment, 47m², Budva, Crna Gora

Apartment47

Prodaje se jednosoban stan u naselju Bečići, Budva, idealan izbor za udoban i praktičan život ili kao investicija. Ovaj stan se nalazi na prizemlju zgrade koja ima 8 spratova i nudi udobnost i...

Sale, one bedroom apartment, 51m², Bečići, Budva
1/8

142,000 €

over 6 months ago

Sale, one bedroom apartment, 51m², Bečići, Budva

Apartment511-bedroom

For sale, modernly furnished one-room apartment with sea view, surface area 51m2, 2nd floor.

Danijela

Agency

Call
Sale, studio apartment, 31m², Lazi, Budva
1/12
New Construction

90,000 €

over 6 months ago

Sale, studio apartment, 31m², Lazi, Budva

Apartment31Studio1 bathroom

Prodajem novu garsonjeru 31m2 u naselju Lazi u Budvi. Nalazi se iznad restorana Kužina i HDL. Kupac je oslobođen plaćanja poreza od 3%.