30,650 €
30,650 € (2,358 €/m²)
13 m²

Sale, parking/garage, 13m², Zlatibor, Srbija

Zlatibor, Srbija

Property description

Zlatibor-Garažno mesto 13 m2 u ekstra zgradi sa SPA centrom i restoranom.
Kontakt: 06*/****-*** Dančo licenca br.322
www.status-nekretnine.com A57-21438
STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG.
POSREDNIKA POD RED. BR.182

Real estate details

Ad ID
416066
Published
25.06.2025
Property Type

Parking/Garage

Area

13m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2357.69 €

Down payment 6,130 €

Monthly installment
149 €

240 total installments

Loan amount
24,520 €
Down payment
6,130 €
Total interest
11,141 €
Total payment
35,661 €

Agency (intermediary)

Status Nekretnine

Registration number

182

Location

Srbija

Zlatibor

Area

13m²

Similiar Properties

Premium Ugostiteljski objekat in Zlatibor

Sale, hospitality venue, 768m², Zlatibor, Srbija

1,500.000 €

Zlatibor

5 rooms 15 bathrooms 768
Sale, hospitality venue, 768m², Zlatibor, Srbija
Stan in Zlatibor

Sale, one bedroom apartment, 40m², Zlatibor, Srbija

110,000 €

Zlatibor

1 room 0 40
Sale, one bedroom apartment, 40m², Zlatibor, Srbija
Verified Stan in Centar

Sale, two bedroom apartment, 34m², Centar, Zlatibor

58,000 €

Centar

2 rooms 1 bathroom 34
Sale, two bedroom apartment, 34m², Centar, Zlatibor