19,000 €
19,000 € (1,583 €/m²)
12 m²

Sale, parking/garage, 12m², Novo naselje, Novi Sad

Novo naselje, Novi Sad Srbija

Property description

- Prodaje se parking mesto u kompleksu Park Novi
- Nalazi se na nivou -2

Cena iznosi 19.000e i u nju je uračunata agencijska provizija

Za više informacija pozovite 06*/****-*** Luka Đurović, broj licence 4901 ili 06*/****-***, Agencija N Nekretnine, Novi Sad - Alekse Šantića 64.
- registar posrednika 1405

Real estate details

Ad ID
499382
Published
05.12.2025
Property Type

Parking/Garage

Area

12m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1583.33 €

Down payment 3,800 €

Monthly installment
92 €

240 total installments

Loan amount
15,200 €
Down payment
3,800 €
Total interest
6,906 €
Total payment
22,106 €

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Novi Sad

Novo naselje

Area

12m²

Poslovni prostor in Novo naselje

Sale, office space, 37m², Novo naselje, Novi Sad

116,000 €

Novo naselje

1 room 37
Sale, office space, 37m², Novo naselje, Novi Sad
Stan in Novo naselje

Sale, two bedroom apartment, 43m², Novo naselje, Novi Sad

120,000 €

Novo naselje

2 rooms 0 43
Sale, two bedroom apartment, 43m², Novo naselje, Novi Sad
Stan in Novo naselje

Sale, two bedroom apartment, 46m², Novo naselje, Novi Sad

133,900 €

Novo naselje

2 rooms 0 46
Sale, two bedroom apartment, 46m², Novo naselje, Novi Sad