22,250 €
  • Sale, parking/garage, 14m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, parking/garage, 14m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, parking/garage, 14m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
22,250 € (1,589 €/m²)
14 m²

Sale, parking/garage, 14m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije

Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodaje se garažno mesto u ulici Kraljevića Marka, u podzemnoj garaži moderne nove stambene zgrade.

Garažno mesto se nalazi na nivou -2, veličine 14m2

Garaža ima veliki komforan ulaz/izlaz uz fizičko bezbeđenje i stalan video nadzor.

Garažno mesto je veoma komforno za parkiranje većih vozila.

U cenu je uračunata agencijska provizija

Za više informacija i zakazivanje razgledanja molimo Vas da pozovete 06*/****-***, 06*/****-*** ili 06*/****-*** Nikola Ljuboja, Agencija N Nekretnine, Novi Sad -Alekse Šantića 64, Bulevar Evrope 44.
Registar posrednika 1405

Real estate details

Ad ID
495066
Published
24.11.2025
Updated
23.04.2026
Property Type

Parking/Garage

Area

14m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1589.29 €

Down payment 4,450 €

Monthly installment
108 €

240 total installments

Loan amount
17,800 €
Down payment
4,450 €
Total interest
8,087 €
Total payment
25,887 €

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Rotkvarija

Area

14m²

Stan in Rotkvarija

Sale, one bedroom apartment, 38m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije

137,000 €

Rotkvarija

1 room 0 38
Stan in Rotkvarija

Sale, three bedroom apartment, 91m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije

253,000 €

Rotkvarija

3 rooms 0 91
Stan in Rotkvarija

Sale, two bedroom apartment, 56m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije

140,000 €