25,000 €
  • Sale, parking/garage, 13m², Banovo Brdo, Beograd - image 1
  • Sale, parking/garage, 13m², Banovo Brdo, Beograd - image 2
25,000 € (1,923 €/m²)
13 m²

Sale, parking/garage, 13m², Banovo Brdo, Beograd

Banovo Brdo, Beograd Srbija

Property description

Parking mesto u sigurnom i zatvorenom garažnom prostoru na nivou -1 u Karpoševoj ulici.

Pristup garažnim mestima preko savremenog autolifta.

Pogodno i za stanare okolnih zgrada.

Cena je bez PDV-a.

Agencijska provizija za kupca 1.000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.

Real estate details

Ad ID
539062
Published
28.03.2026
Updated
14.05.2026
Property Type

Parking/Garage

Area

13m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1923.08 €

Down payment 5,000 €

Monthly installment
121 €

240 total installments

Loan amount
20,000 €
Down payment
5,000 €
Total interest
9,087 €
Total payment
29,087 €

Location

Map preview

Regulatory information

Agency (intermediary)

Megastan Nekretnine

Registration number

298

Location

Beograd

Banovo Brdo

Area

13m²

Stan in Banovo Brdo

Sale, two bedroom apartment, 72m², Banovo Brdo, Beograd

210,000 €

Banovo Brdo

2 rooms 1 bathroom 72
Sale, two bedroom apartment, 72m², Banovo Brdo, Beograd
Kuća in Banovo Brdo

Sale, house, 364m², Banovo Brdo, Beograd

1,080.000 €

Banovo Brdo

10 rooms 0 364
Sale, house, 364m², Banovo Brdo, Beograd
Stan in Banovo Brdo

Sale, three bedroom apartment, 75m², Banovo Brdo, Beograd

210,000 €

Banovo Brdo

3 rooms 0 75
Sale, three bedroom apartment, 75m², Banovo Brdo, Beograd