63,000 €
  • Sale, office space, 42m², Mala vaga, Kragujevac - image 1
  • Sale, office space, 42m², Mala vaga, Kragujevac - image 2
  • Sale, office space, 42m², Mala vaga, Kragujevac - image 3
  • Sale, office space, 42m², Mala vaga, Kragujevac - image 4
63,000 € (1,500 €/m²)
42 m²

Sale, office space, 42m², Mala vaga, Kragujevac

Mala vaga, Kragujevac Srbija

Property description

Na prodaju poslovni prostor u naselju Mala Vaga. Površina lokala je 42m2 i poseduje izlog i ostavu.

Lokal se već dugi niz godina uspešno izdaje kao kafić, što ga čini atraktivnim i idealnom investicijom.

Lokal poseduje klimu i plaćen priključak za gas.

Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše odgovara!
06*/****-*** 999 ,
06*/****-*** 999
Dostupni smo Vam non stop!
24 / 7 / 365
i subotom i nedeljom i praznicima!

Real estate details

Ad ID
549504
Published
24.04.2026
Updated
24.04.2026
Property Type

Office space

Area

42m²

Rooms

N/A

Bathrooms

N/A

Year Built

1980

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1500.00 €

Down payment 12,600 €

Monthly installment
305 €

240 total installments

Loan amount
50,400 €
Down payment
12,600 €
Total interest
22,899 €
Total payment
73,299 €

Agency (intermediary)

KARDINAL RESIDENCE NEKRETNINE

Registration number

2006

Location

Kragujevac

Mala vaga

Area

42m²

Structure

N/A

Property Type

Office space

Similiar Properties

Stan in Mala vaga

Sale, three bedroom apartment, 70m², Mala vaga, Kragujevac

150,000 €

Mala vaga

3 rooms 0 70
Sale, three bedroom apartment, 70m², Mala vaga, Kragujevac
Stan in Mala vaga

Sale, two bedroom apartment, 67m², Mala vaga, Kragujevac

127,000 €

Mala vaga

2 rooms 0 67
Sale, two bedroom apartment, 67m², Mala vaga, Kragujevac
Stan in Mala vaga

Sale, two bedroom apartment, 57m², Mala vaga, Kragujevac

74,100 €

Mala vaga

2 rooms 57
Sale, two bedroom apartment, 57m², Mala vaga, Kragujevac
Kuća in Mala vaga