850,000 €
  • Sale, office space, 895m², Stari Grad, Beograd - image 1
  • Sale, office space, 895m², Stari Grad, Beograd - image 2
850,000 € (950 €/m²)
895 m²

Sale, office space, 895m², Stari Grad, Beograd

Stari Grad, Beograd Srbija

Property description

Na jednoj od najpoznatijih i najfrekventnijih lokacija u centru Beograda, u Makedonskoj ulici, prodaje se izuzetno prostran i funkcionalan poslovni prostor površine 895 m2, smešten u polusuterenu reprezentativne zgrade. Ovaj objekat predstavlja idealnu priliku za ozbiljne investitore, kompanije i brendove koji traže veliku površinu na premium lokaciji u srcu grada.

Glavne karakteristike prostora:

Površina: 895 m2 – retkost na tržištu u strogo centralnoj zoni

Pozicija: polusuteren-prizemlje, pogodan za širok spektar delatnosti

Uknjižen 1/1 – čista dokumentacija, brz i siguran prenos vlasništva

Odlična dispozicija sa mogućnošću prilagođavanja unutrašnjeg enterijera različitim potrebama

Više nezavisnih prostorija + mogućnost stvaranja open-space koncepta

Lokacija – neponovljiva prednost

Makedonska ulica se nalazi u neposrednoj blizini Trga Republike, Narodnog pozorišta, Skadarlije i pešačke zone. Ovakva pozicija garantuje izuzetnu vidljivost, veliki protok ljudi i brzu povezanost sa svim centralnim gradskim infrastrukturnim tačkama. Idealan izbor za brendove kojima je važna prisutnost u urbanom jezgru.

Mogućnosti korišćenja:

Ovaj prostor je izuzetno fleksibilan i prilagodljiv, te se može koristiti za:

fitnes centar, wellness ili medicinski centar

IT hub, coworking, call centar

edukativni centar, studio, laboratoriju

showroom, galeriju

restoran ili ugostiteljski objekat specifičnog koncepta.