32,000 €
  • Sale, land lot, 210m², Zrenjanin, Srbija - image 1
  • Sale, land lot, 210m², Zrenjanin, Srbija - image 2
  • Sale, land lot, 210m², Zrenjanin, Srbija - image 3
  • Sale, land lot, 210m², Zrenjanin, Srbija - image 4
  • Sale, land lot, 210m², Zrenjanin, Srbija - image 5
32,000 € (152 €/m²)
210 m²

Sale, land lot, 210m², Zrenjanin, Srbija

Zrenjanin, Srbija

Property description

Na prodaju zemljište sa zasađenim stablima Topole oko 2,1 ha(21036 m2) .
Na 200m od sela. i blizina Rezervata Carska Bara.
Na 50-tak km od Beograda i 75 km od Novog Sada.
Odlična investicija za 5-6 god očekuje se da Topole postignu puni rast i mogu se seći..
Oko zasada je kanal.
Vlasništvo je cisto 1/1.
Vredi pogledati.
Ag. provizija je uračunata u cenu.
Kontakt:06*/****-*** Dančo lic. br.322
ili na:www:status-nekretnine.com A57-20060

Real estate details

Ad ID
445717
Published
10.07.2025
Property Type

Land lot

Area

210m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 152.38 €

Down payment 6,400 €

Monthly installment
155 €

240 total installments

Loan amount
25,600 €
Down payment
6,400 €
Total interest
11,631 €
Total payment
37,231 €

Location

Map preview

Regulatory information

Agency (intermediary)

Status Nekretnine

Registration number

182

Location

Srbija

Zrenjanin

Area

210m²

Stan in Mala Amerika

Sale, four bedroom apartment, 109m², Mala Amerika, Zrenjanin

135,000 €

Mala Amerika

4 rooms 2 bathrooms 109
Kuća in Perlez

Sale, house, 100m², Perlez, Zrenjanin

61,800 €

Perlez

3 rooms 0 100
Sale, house, 100m², Perlez, Zrenjanin
Poslovni prostor in Lesnina

Sale, office space, 70m², Lesnina, Zrenjanin

92,000 €

Lesnina

1 bathroom 70
Sale, office space, 70m², Lesnina, Zrenjanin
Kuća in Elemir