510,000 €
  • Sale, land lot, 2256m², Potoci, Zlatibor - image 1
  • Sale, land lot, 2256m², Potoci, Zlatibor - image 2
  • Sale, land lot, 2256m², Potoci, Zlatibor - image 3
510,000 € (226 €/m²)
2256 m²

Sale, land lot, 2256m², Potoci, Zlatibor

Potoci, Zlatibor Srbija

Property description

Predstavljamo Vam izuzetan građevinski plac na prestižnoj lokaciji Zlatibora, u mirnom i ekskluzivnom naselju Jelena Anžujska, deo Potoci. Ova jedinstvena nekretnina obuhvata prostranih 2.256 m² zemljišta, sa impresivnim frontom od 66 metara (dimenzije približno 34x66 m), što pruža izvanredne mogućnosti za izgradnju. Idealan za realizaciju Vaših snova o luksuznoj vili, hotelskom kompleksu ili više stambenih jedinica, ovaj plac nudi savršenu kombinaciju privatnosti i blizine svim glavnim sadržajima Zlatibora. Lokacija garantuje mir i prirodno okruženje, istovremeno odlično povezana sa centrom, pružajući udobnost i funkcionalnost. Ovo je vrhunska investiciona prilika na jednoj od najtraženijih planinskih destinacija. Postanite vlasnik dela zlatiborske idile i kreirajte prostor po svojoj meri! Za sve dodatne informacije i detalje, molimo Vas da nas slobodno kontaktirate.

Real estate details

Ad ID
539685
Published
30.03.2026
Property Type

Land lot

Area

2256m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 226.06 €

Down payment 102,000 €

Monthly installment
2,472 €

240 total installments

Loan amount
408,000 €
Down payment
102,000 €
Total interest
185,376 €
Total payment
593,376 €

Agency (intermediary)

M2 kvadrat nekretnine

Registration number

-

Location

Zlatibor

Potoci

Area

2256m²

Structure

N/A

Property Type

Land lot

IS

M2 kvadrat nekretnine

Similiar Properties

Zemljište in Potoci

Sale, land lot, 800m², Potoci, Zlatibor

88,000 €

Potoci

800
Sale, land lot, 800m², Potoci, Zlatibor
Zemljište in Potoci

Sale, land lot, 400m², Potoci, Zlatibor

44,000 €

Potoci

400
Sale, land lot, 400m², Potoci, Zlatibor
Kuća in Potoci

Sale, house, 321m², Potoci, Zlatibor

419,900 €

Potoci

6 rooms 2 bathrooms 321
Sale, house, 321m², Potoci, Zlatibor
Stan in Potoci

Sale, two bedroom apartment, 47m², Potoci, Zlatibor

103,670 €

Potoci

2 rooms 1 bathroom 47
Sale, two bedroom apartment, 47m², Potoci, Zlatibor