214,500 €
  • Sale, land lot, 3200m², Centar, Zlatibor - image 1
  • Sale, land lot, 3200m², Centar, Zlatibor - image 2
  • Sale, land lot, 3200m², Centar, Zlatibor - image 3
  • Sale, land lot, 3200m², Centar, Zlatibor - image 4
  • Sale, land lot, 3200m², Centar, Zlatibor - image 5
  • Sale, land lot, 3200m², Centar, Zlatibor - image 6
214,500 € (67 €/m²)
3200 m²

Sale, land lot, 3200m², Centar, Zlatibor

Centar, Zlatibor Srbija

Property description

Lokacija: Plac se nalazi na samo 2 km od centra Zlatibora, u mirnom i atraktivnom delu ovog poznatog turističkog mesta. Blizina centra garantuje odličnu povezanost sa svim sadržajima – restorani, kafići, prodavnice, turističke atrakcije i transport su na dohvat ruke.

Površina i mogućnosti gradnje: Zemljište ima ukupnu površinu od 32,9 ari, što pruža izuzetne mogućnosti za raznovrsnu gradnju.

Prema urbanističkim uslovima:
Maksimalna izgrađenost: 45%
Dozvoljena visina objekta: prizemlje + dva sprata
Posebna pogodnost: idealno za gradnju hotela do četiri sprata, što omogućava razvoj turističkog kompleksa ili luksuznog apartmanskog smeštaja.
Infrastruktura i pristup: Plac je kompletno priključen na sve komunalne mreže:
Struja, voda, kanalizacija, gas, telekomunikacije
Pristup asfaltiranim putem, što olakšava saobraćaj i pristup budućim posetiocima ili stanarima
Investicioni potencijal:

Ovo zemljište predstavlja izvanrednu priliku za investitore i developere koji žele da grade turističke objekte ili stambeno-poslovne kompleksne projekte u srcu Zlatibora. Atraktivna lokacija, urbanistički potencijal i kompletna infrastruktura čine ga jednom od najboljih investicionih prilika u ovom delu Srbije.

Agencijska provizija: 3%
Kompas Nekretnine – vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.

Real estate details

Ad ID
405090
Published
19.06.2025
Property Type

Land lot

Area