110,000 €
  • Sale, land lot, 3700m², Vrnjačka Banja, Srbija - image 1
  • Sale, land lot, 3700m², Vrnjačka Banja, Srbija - image 2
110,000 € (30 €/m²)
3700 m²

Sale, land lot, 3700m², Vrnjačka Banja, Srbija

Vrnjačka Banja, Srbija

Property description

Plac se nalazi u Novom selu, na potezu Metinske livade, sve 3 kilometra udaljenom od Vrnjačka banje. Na placu je voda i dozvoljena je gradnja. Ima informaciju o lokaciji. U blizini je škola i vrtić.
Agencijska provizija uknjizen Vera PR/0 Metinske livade -imamo slicne

Real estate details

Ad ID
478019
Published
08.10.2025
Property Type

Land lot

Area

3700m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 29.73 €

Down payment 22,000 €

Monthly installment
533 €

240 total installments

Loan amount
88,000 €
Down payment
22,000 €
Total interest
39,983 €
Total payment
127,983 €

Area

3700m²

Stan in Centar

Sale, one bedroom apartment, 39m², Centar, Vrnjačka Banja

80,000 €

Centar

1 room 0 39
Sale, one bedroom apartment, 39m², Centar, Vrnjačka Banja
Stan in Raj

Sale, one bedroom apartment, 37m², Raj, Vrnjačka Banja

80,000 €

Raj

1 room 0 37
Sale, one bedroom apartment, 37m², Raj, Vrnjačka Banja
Stan in Centar

Sale, one bedroom apartment, 30m², Centar, Vrnjačka Banja

64,000 €

Centar

1 room 0 30
Sale, one bedroom apartment, 30m², Centar, Vrnjačka Banja
Stan in Centar

Sale, studio apartment, 26m², Centar, Vrnjačka Banja