16,000 €
16,000 € (2 €/m²)
7200 m²

Sale, land lot, 7200m², Užice, Srbija

Užice, Srbija

Property description

- U prilici smo da Vam ponudimo dva spojena placa površina 2686m2 i 4523m2 u naselju Bioska, u blizini glavnog puta za Užice i Zlatibor
- Nalazi se u sklopu vikend naselja
- Uknjiženo na vlasnika 1/1

Cena za oba placa iznosi 16.000e i u tu cenu je uračunata agencijska provizija.

Za više informacija pozovite 06*/****-*** Luka Đurović, broj licence 4901 ili 06*/****-***, Agencija N Nekretnine, Novi Sad - Bulevar Evrope 44.
- registar posrednika 1405

Real estate details

Ad ID
443207
Published
10.07.2025
Property Type

Land lot

Area

7200m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2.22 €

Down payment 3,200 €

Monthly installment
78 €

240 total installments

Loan amount
12,800 €
Down payment
3,200 €
Total interest
5,816 €
Total payment
18,616 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Regulatory information

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Srbija

Užice

Area

7200m²

Stan in Užice

Sale, two bedroom apartment, 40m², Užice, Srbija

71,280 €

Užice

2 rooms 1 bathroom 40
Sale, two bedroom apartment, 40m², Užice, Srbija
Kuća in Užice

Sale, house, 39m², Užice, Srbija

153,000 €

Užice

2 rooms 1 bathroom 39
Sale, house, 39m², Užice, Srbija
Kuća in Užice

Sale, house, 92m², Užice, Srbija

21,500 €

Užice

20 rooms 1 bathroom 92
Sale, house, 92m², Užice, Srbija
Zemljište in Kremna

Sale, land lot, 6400m², Kremna, Užice

67,000 €

Kremna

6400
Sale, land lot, 6400m², Kremna, Užice