76,320 €
  • Sale, land lot, 1272m², Tara, Srbija - image 1
  • Sale, land lot, 1272m², Tara, Srbija - image 2
  • Sale, land lot, 1272m², Tara, Srbija - image 3
  • Sale, land lot, 1272m², Tara, Srbija - image 4
  • Sale, land lot, 1272m², Tara, Srbija - image 5
  • Sale, land lot, 1272m², Tara, Srbija - image 6
  • Sale, land lot, 1272m², Tara, Srbija - image 7
  • Sale, land lot, 1272m², Tara, Srbija - image 8
  • Sale, land lot, 1272m², Tara, Srbija - image 9
76,320 € (60 €/m²)
1272 m²

Sale, land lot, 1272m², Tara, Srbija

Tara, Srbija

Property description

U prilici smo da vam ponudimo plac na Tari u naselju Kaludjerske bare.
Odlična lokacija - na pola puta izmedju Panorame i Omorike.
Okružen četinarima, idealan za odmor i uživanje u čarima Tare
Plac pogodan za pravljenje vikend kuće, ali je zbog svoje lokacije veoma pogodan i za investitore.
Plac ima 12,72ara.
Kategorisan je kao gradjevinsko zemljište.
U neposrednoj blizini placa se nalaze struja i voda.
Od asfaltnog puta je udaljen 300m, a put do samog placa je nasut tucanikom.
Cena 6000e/ar
Uknjižen.
Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, apliciranje za stambeni kredit, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, organizacija primopredaje, zapisnik o primopredaji, pomoć pri prijavi poreza na apsolutna prava i eventualno oslobođenje od istog, promena korisnika struje, infostana, vode, gasa... i sve ostalo što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti.
Kontakt telefoni : ; ;
We have the opportunity to offer you a plot of land on Tara in the settlement of Kaludjerske bare.
Excellent location - halfway between Panorama and Omorika.
Surrounded by conifers, ideal for resting and enjoying the charms of Tara
The plot is suitable for building a weekend house, but due to its location, it is also very suitable for investors.
The plot has 12.72 ares.