18,900 €
  • Sale, land lot, 2676m², Veliki Radanovac, Subotica - image 1
  • Sale, land lot, 2676m², Veliki Radanovac, Subotica - image 2
  • Sale, land lot, 2676m², Veliki Radanovac, Subotica - image 3
  • Sale, land lot, 2676m², Veliki Radanovac, Subotica - image 4
18,900 € (7 €/m²)
2676 m²

Sale, land lot, 2676m², Veliki Radanovac, Subotica

Veliki Radanovac, Subotica Srbija

Property description

Plac se sastoji od dva parcelna broja ukupne površine 2676 m2, sa pomoćnim objektom od 12 m2 i zasadom bagrema, ulica je asfaltirana.

Real estate details

Ad ID
505620
Published
22.12.2025
Property Type

Land lot

Area

2676m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 7.06 €

Down payment 3,780 €

Monthly installment
92 €

240 total installments

Loan amount
15,120 €
Down payment
3,780 €
Total interest
6,870 €
Total payment
21,990 €

Agency (intermediary)

Su Nekretnine Bonus

Registration number

1411

Location

Subotica

Veliki Radanovac

Area

2676m²

Kuća in Veliki Radanovac

Sale, house, 97m², Veliki Radanovac, Subotica

69,500 €

Veliki Radanovac

3 rooms 1 bathroom 97
Sale, house, 97m², Veliki Radanovac, Subotica
Kuća in Veliki Radanovac

Sale, house, 175m², Veliki Radanovac, Subotica

180,000 €

Veliki Radanovac

5 rooms 1 bathroom 175
Sale, house, 175m², Veliki Radanovac, Subotica
Kuća in Veliki Radanovac

Sale, house, 119m², Veliki Radanovac, Subotica

109,500 €

Veliki Radanovac

4 rooms 1 bathroom 119
Sale, house, 119m², Veliki Radanovac, Subotica