15,000 €
15,000 € (5 €/m²)
2900 m²

Sale, land lot, 2900m², Peščara, Subotica

Peščara, Subotica Srbija

Property description

Prodaje se gradsko građevinsko zemljište u MZ Peščara, blizu glavnog puta, površine 2.956 m².
Na placu se nalazi stari voćnjak i bušeni bunar dubine 40 m.
Na ulici su dostupni priključci za gas i struju.

CB nekretnine, Subotica
Agencija je upisana u Registar posrednika pod brojem: 1390

Real estate details

Ad ID
460905
Published
23.08.2025
Property Type

Land lot

Area

2900m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 5.17 €

Down payment 3,000 €

Monthly installment
73 €

240 total installments

Loan amount
12,000 €
Down payment
3,000 €
Total interest
5,452 €
Total payment
17,452 €

Area

2900m²

Kuća in Peščara

Sale, house, 50m², Peščara, Subotica

20,000 €

Peščara

1 room 0 50
Sale, house, 50m², Peščara, Subotica
Kuća in Peščara

Sale, house, 92m², Peščara, Subotica

119,000 €

Peščara

6 rooms 1 bathroom 92
Sale, house, 92m², Peščara, Subotica
Kuća in Peščara

Sale, house, 313m², Peščara, Subotica

150,000 €

Peščara

10 rooms 0 313
Sale, house, 313m², Peščara, Subotica
Kuća in Novo Selo

Sale, house, 120m², Novo Selo, Subotica

128,000 €

Novo Selo

3 rooms 0 120
Sale, house, 120m², Novo Selo, Subotica