30,000 €
30,000 € (21 €/m²)
1400 m²

Sale, land lot, 1400m², Hajdukovo, Subotica

Hajdukovo, Subotica Srbija

Property description

Prodaje se gradsko građevinsko zemljište od 1460 m2 u centru Hajdukova pored glavnog puta.
Na parceli u katastru vodi se objekat koji u prirodi ne postoji. Na placu je struja.
Vlasnik 1/1

CB nekretnine, Subotica
Agencija je upisan u Registar posrednika pod brojem:1390

Real estate details

Ad ID
365483
Published
17.04.2025
Property Type

Land lot

Area

1400m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 21.43 €

Down payment 6,000 €

Monthly installment
145 €

240 total installments

Loan amount
24,000 €
Down payment
6,000 €
Total interest
10,904 €
Total payment
34,904 €

Area

1400m²

Zemljište in Hajdukovo

Sale, land lot, 1798m², Hajdukovo, Subotica

8,000 €

Hajdukovo

1798
Sale, land lot, 1798m², Hajdukovo, Subotica
Kuća in Hajdukovo

Sale, house, 112m², Hajdukovo, Subotica

34,000 €

Hajdukovo

3 rooms 1 bathroom 112
Sale, house, 112m², Hajdukovo, Subotica
Kuća in Hajdukovo

Sale, house, 193m², Hajdukovo, Subotica

65,000 €

Hajdukovo

3 rooms 193
Sale, house, 193m², Hajdukovo, Subotica
Kuća in Hajdukovo

Sale, house, 300m², Hajdukovo, Subotica

190,000 €

Hajdukovo

6 rooms 300