280,000 €
280,000 € (50 €/m²)
5562 m²

Sale, land lot, 5562m², Palić, Subotica

Palić, Subotica Srbija

Property description

Plac na Paliću na glavnom putu ,veoma blizu skretanja za zoološki vrt.Površina placa 5562 m2 .Dozvoljena gradnja p+2+potkrovlje+garaže,a maksimalna visina potencijalnog objekta 20m.

Real estate details

Ad ID
327956
Published
17.01.2025
Property Type

Land lot

Area

5562m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 50.34 €

Down payment 56,000 €

Monthly installment
1,357 €

240 total installments

Loan amount
224,000 €
Down payment
56,000 €
Total interest
101,775 €
Total payment
325,775 €

Agency (intermediary)

Su Nekretnine Bonus

Registration number

1411

Location

Subotica

Palić

Area

5562m²

Stan in Palić

Sale, two bedroom apartment, 43m², Palić, Subotica

105,000 €

Palić

2 rooms 0 43
Sale, two bedroom apartment, 43m², Palić, Subotica
Kuća in Palić

Sale, house, 192m², Palić, Subotica

218,500 €

Palić

5 rooms 2 bathrooms 192
Sale, house, 192m², Palić, Subotica
Kuća in Palić

Sale, house, 340m², Palić, Subotica

300,000 €

Palić

8 rooms 0 340
Sale, house, 340m², Palić, Subotica
Kuća in Palić

Sale, house, 212m², Palić, Subotica

240,000 €

Palić

6 rooms 0 212
Sale, house, 212m², Palić, Subotica