25,000 €
25,000 € (40 €/m²)
630 m²

Sale, land lot, 630m², Železničko Naselje, Subotica

Železničko Naselje, Subotica Srbija

Property description

Prodaje se građevinsko zemljište u železničkom naselju.Plac je na ćošku.Veoma dobra lokacija.

Real estate details

Ad ID
266679
Published
24.07.2024
Property Type

Land lot

Area

630m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 39.68 €

Down payment 5,000 €

Monthly installment
121 €

240 total installments

Loan amount
20,000 €
Down payment
5,000 €
Total interest
9,087 €
Total payment
29,087 €

Agency (intermediary)

Su Nekretnine Bonus

Registration number

1411

Location

Subotica

Železničko Naselje

Area

630m²

Kuća in Železničko Naselje

Sale, house, 136m², Železničko Naselje, Subotica

89,700 €

Železničko Naselje

6 rooms 1 bathroom 136
Sale, house, 136m², Železničko Naselje, Subotica
Kuća in Železničko Naselje

Sale, house, 97m², Železničko Naselje, Subotica

110,000 €

Železničko Naselje

4 rooms 0 97
Sale, house, 97m², Železničko Naselje, Subotica
Kuća in Železničko Naselje

Sale, house, 99m², Železničko Naselje, Subotica

37,000 €

Železničko Naselje

3 rooms 1 bathroom 99
Sale, house, 99m², Železničko Naselje, Subotica