9,800 €
9,800 € (32 €/m²)
307 m²

Sale, land lot, 307m², Papazovac, Smederevo

Papazovac, Smederevo Srbija

Property description

Više placeva u Šumadijskoj ulici, stari Vučački put na Papazovcu.
Sva infrastruktura, asfalt.

Primenjuje se minimalna agencijska provizija koja uključuje:
istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, pomoć pri prijavi poreza na apsolutna prava i eventualno oslobođenje od istog, organizacija primopredaje i sve što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti.
Želimo Vam prijatnu kupovinu!

Real estate details

Ad ID
437725
Published
10.07.2025
Updated
01.03.2026
Property Type

Land lot

Area

307m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 31.92 €

Down payment 1,960 €

Monthly installment
48 €

240 total installments

Loan amount
7,840 €
Down payment
1,960 €
Total interest
3,562 €
Total payment
11,402 €

Agency (intermediary)

Beostil nekretnine

Registration number

497

Location

Smederevo

Papazovac

Area

307m²

Kuća in Papazovac

Sale, house, 254m², Papazovac, Smederevo

115,000 €

Papazovac

6 rooms 1 bathroom 254
Sale, house, 254m², Papazovac, Smederevo
Stan in Veliko Gradište

Sale, two bedroom apartment, 51m², Veliko Gradište, Smederevo

65,000 €

Veliko Gradište

2 rooms 1 bathroom 51
Kuća in Carina

Sale, house, 142m², Carina, Smederevo

119,000 €

Carina

3 rooms 1 bathroom 142
Sale, house, 142m², Carina, Smederevo
Stan in Centar

Sale, three bedroom apartment, 66m², Centar, Smederevo