75,000 €
  • Sale, land lot, 7500m², Tometino Polje, Požega - image 1
  • Sale, land lot, 7500m², Tometino Polje, Požega - image 2
  • Sale, land lot, 7500m², Tometino Polje, Požega - image 3
  • Sale, land lot, 7500m², Tometino Polje, Požega - image 4
  • Sale, land lot, 7500m², Tometino Polje, Požega - image 5
  • Sale, land lot, 7500m², Tometino Polje, Požega - image 6
  • Sale, land lot, 7500m², Tometino Polje, Požega - image 7
75,000 € (10 €/m²)
7500 m²

Sale, land lot, 7500m², Tometino Polje, Požega

Tometino Polje, Požega Srbija

Property description

Prodaja placa u selu Ljutice – Tometino Polje
Na prodaju plac površine 75 ari u mirnom selu Ljutice, u naselju Tometino Polje. Plac se nalazi na izuzetnoj lokaciji, sa odličnim pristupom putem koji prolazi pored placa. Na parceli je već priključena voda, što omogućava lakši početak izgradnje.
Ovaj plac je idealan za izgradnju porodične kuće, vikendice ili drugih objekata, jer je na njemu dozvoljena gradnja. Velika površina omogućava brojne opcije za raspored prostora i različite namene.
Specifikacije:
Površina: 75 ari
Priključena voda
Put pored placa
Dozvoljena gradnja
Cena: 1000 € po aru
Za sve dodatne informacije i dogovor o obilasku, slobodno nas kontaktirajte. 0612586216

Real estate details

Ad ID
526560
Published
24.02.2026
Property Type

Land lot

Area

7500m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 10.00 €

Down payment 15,000 €

Monthly installment
364 €

240 total installments

Loan amount
60,000 €
Down payment
15,000 €
Total interest
27,261 €
Total payment
87,261 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

LL

Luka Luka

Mina Sevic

Similiar Properties

Premium Zemljište in Tometino Polje

Sale, land lot, 1000m², Tometino Polje, Požega

16,000 €

Tometino Polje

1000
Sale, land lot, 1000m², Tometino Polje, Požega
Zemljište in Tometino Polje

Sale, land lot, 10000m², Tometino Polje, Požega

80,000 €

Tometino Polje

10000
Sale, land lot, 10000m², Tometino Polje, Požega
Zemljište in Požega

Sale, land lot, 5649m², Požega, Srbija

1,700.000 €

Požega

5649
Sale, land lot, 5649m², Požega, Srbija
Kuća in Dražinovići

Sale, house, 180m², Dražinovići, Požega

55,000 €

Dražinovići

3 rooms 2 bathrooms 180
Sale, house, 180m², Dražinovići, Požega
Kuća in Dražinovići

Sale, house, 180m², Dražinovići, Požega

55,000 €

Dražinovići

3 rooms 2 bathrooms 180
Sale, house, 180m², Dražinovići, Požega
Zemljište in Požega

Sale, land lot, 794m², Požega, Srbija

85,000 €

Požega

794
Sale, land lot, 794m², Požega, Srbija
Premium Stan in Novi Beograd Sve Podlokacije