180,000 €
  • Sale, land lot, 6144m², Misa, Pančevo - image 1
  • Sale, land lot, 6144m², Misa, Pančevo - image 2
  • Sale, land lot, 6144m², Misa, Pančevo - image 3
180,000 € (29 €/m²)
6144 m²

Sale, land lot, 6144m², Misa, Pančevo

Misa, Pančevo Srbija

Property description

Pančevo, Misa - Pelisterska

plac, 61.44 ari, front prema ulici 50 metara, asfalt, kanalizacija

Prodaje se plac od 61,44 ara, kao gradsko građevinsko zemljište.

Dimenzije placa su 120x50m i nalazi se u okviru stambene zone u širem centru grada. Do pruge vodi asfaltni put i makadam do same parcele.

Urađena je parcelacija placa na po 5 ari.

Pogodno za investiciju stanovanja, kao i za izgradnju poslovnog objekta.

Uknjižen na 61.44 ari.

Agencijska provizija 2%.

Agent Nataša Marinković: 06*/****-*** (licenca br. 4457)

Real estate details

Ad ID
441808
Published
10.07.2025
Updated
29.01.2026
Property Type

Land lot

Area

6144m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 29.30 €

Down payment 36,000 €

Monthly installment
873 €

240 total installments

Loan amount
144,000 €
Down payment
36,000 €
Total interest
65,427 €
Total payment
209,427 €

Area

6144m²

Kuća in Misa

Sale, house, 333m², Misa, Pančevo

520,000 €

Misa

5 rooms 0 333
Sale, house, 333m², Misa, Pančevo
Zemljište in Misa

Sale, land lot, 6900m², Misa, Pančevo

103,500 €

Misa

6900
Sale, land lot, 6900m², Misa, Pančevo
Kuća in Misa

Sale, house, 250m², Misa, Pančevo

205,000 €

Misa

6 rooms 0 250
Sale, house, 250m², Misa, Pančevo
Kuća in Misa

Sale, house, 169m², Misa, Pančevo

200,000 €

Misa

7 rooms 1 bathroom 169
Sale, house, 169m², Misa, Pančevo
Kuća in Misa

Sale, house, 74m², Misa, Pančevo