95,000 €
  • Sale, land lot, 961m², Kudeljarski Nasip, Pančevo - image 1
  • Sale, land lot, 961m², Kudeljarski Nasip, Pančevo - image 2
  • Sale, land lot, 961m², Kudeljarski Nasip, Pančevo - image 3
95,000 € (99 €/m²)
961 m²

Sale, land lot, 961m², Kudeljarski Nasip, Pančevo

Kudeljarski Nasip, Pančevo Srbija

Property description

U urbanizovanoj i asfaltiranoj ulici kroz koju je prošla voda, struja i kanalizacija a nedaleko od Lidla i autobuskih veza nalazi se ravan plac okvirnih dimenzija 80m x 15m jer se sužava blago od polovine.

Pogodan za individualnu stambenu gradnju, jednog ili više objekata.

Laka dostupnost placu i njegova pozicija čine ovu ponudu vrlo interesantnom.

Građevinski plac, uknjižen 1/1.

Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.

Real estate details

Ad ID
370675
Published
29.04.2025
Updated
29.04.2026
Property Type

Land lot

Area

961m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 98.86 €

Down payment 19,000 €

Monthly installment
461 €

240 total installments

Loan amount
76,000 €
Down payment
19,000 €
Total interest
34,531 €
Total payment
110,531 €

Location

Map preview

Regulatory information

Agency (intermediary)

Megastan Nekretnine

Registration number

298

Location

Pančevo

Kudeljarski Nasip

Area

961m²

Poslovni prostor in Kudeljarski Nasip

Sale, office space, 1201m², Kudeljarski Nasip, Pančevo

1,500.000 €

Kudeljarski Nasip

1201
Sale, office space, 1201m², Kudeljarski Nasip, Pančevo
Poslovni prostor in Kudeljarski Nasip

Sale, office space, 1201m², Kudeljarski Nasip, Pančevo

1,500.000 €

Kudeljarski Nasip

1201
Sale, office space, 1201m², Kudeljarski Nasip, Pančevo
Stan in Pančevo

Sale, one bedroom apartment, 43m², Pančevo, Srbija

120,000 €

Pančevo

1 room 1 bathroom 43