80,000 €
  • Sale, land lot, 1200m², Karagača, Petrovaradin - image 1
  • Sale, land lot, 1200m², Karagača, Petrovaradin - image 2
80,000 € (67 €/m²)
1200 m²

Sale, land lot, 1200m², Karagača, Petrovaradin

Karagača, Petrovaradin Novi Sad Srbija

Property description

U PONUDI ZA PRODAJU PLAC POVRŠINE 1200m2, NA 10 MINUTA OD NOVOG SADA. SVA INFRASTRUKTURA IZNAD PLACA; VODA, STRUJA. USKORO KANALIZACIJA. SIRINA PLACA 25 m. NA PLACU DOSTA VOCNJAKA, KRUSKE, JABUKE, SLJIVE, TRESNJE. UKNJIZENO 1/1. REGISTAR POSREDNIKA 1500, BR. LICENCE 2158. KONTAKT BR. 06*/****-*** I 06*/****-*** I 06*/****-***

Real estate details

Ad ID
540408
Published
02.04.2026
Updated
02.04.2026
Property Type

Land lot

Area

1200m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 66.67 €

Down payment 16,000 €

Monthly installment
388 €

240 total installments

Loan amount
64,000 €
Down payment
16,000 €
Total interest
29,079 €
Total payment
93,079 €

Area

1200m²

Stan in Karagača

Sale, four bedroom apartment, 73m², Karagača, Petrovaradin

180,250 €

Karagača

4 rooms 1 bathroom 73
Sale, four bedroom apartment, 73m², Karagača, Petrovaradin
Zemljište in Karagača

Sale, land lot, 606m², Karagača, Petrovaradin

Request

Karagača

606
Sale, land lot, 606m², Karagača, Petrovaradin
Zemljište in Karagača

Sale, land lot, 454m², Karagača, Petrovaradin

29,000 €

Karagača

454
Sale, land lot, 454m², Karagača, Petrovaradin
Zemljište in Karagača

Sale, land lot, 200m², Karagača, Petrovaradin