68,880 €
68,880 € (113 €/m²)
608 m²

Sale, land lot, 608m², Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, Novi Sad Srbija

Property description

U neposrednoj blizini kompleksa Holiwod Hill prodajemo plac , površine 608m2.
Mogućnost gradnje stambeno - poslovnog, ili samo stambenog objekta, pojedinačnog ili dvojnog. Spratnost SU+PR+1+PK. Izgradjenost parcele 30%.
U ponudi je pored ovog još jedan plac, čime se dobija oko 1200m2, naravno uz korigovanu cenu. Za oba placa može povoljnija cena.
Prilaz placu trenutno uski lokalni put, kasnije planirana ulica sa gornje strane placa.
Informacije na broj telefona: 06*/****-***, Irena.
www.status-nekretnine.com A57-22378.

Real estate details

Ad ID
527769
Published
27.02.2026
Updated
28.02.2026
Property Type

Land lot

Area

608m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 113.29 €

Down payment 13,776 €

Monthly installment
334 €

240 total installments

Loan amount
55,104 €
Down payment
13,776 €
Total interest
25,037 €
Total payment
80,141 €

Agency (intermediary)

Status Nekretnine

Registration number

182

Location

Novi Sad

Petrovaradin

Area

608m²

Kuća in Sremska Kamenica

Sale, house, 400m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

1,090.000 €

Sremska Kamenica

6 rooms 0 400
Sale, house, 400m², Sremska Kamenica, Petrovaradin
Stan in Petrovaradin

Sale, three bedroom apartment, 74m², Petrovaradin, Novi Sad

149,350 €

Petrovaradin

3 rooms 0 74
Sale, three bedroom apartment, 74m², Petrovaradin, Novi Sad
Stan in Karagača

Sale, four bedroom apartment, 73m², Karagača, Petrovaradin

180,250 €

Karagača

4 rooms 1 bathroom 73
Sale, four bedroom apartment, 73m², Karagača, Petrovaradin