145,000 €
  • Sale, land lot, 732m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, land lot, 732m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, land lot, 732m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
145,000 € (198 €/m²)
732 m²

Sale, land lot, 732m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije

Futog, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

*Naša Preporuka*...Prodajemo u Futogu Plac 730 m2 na glavnom putu na Top Lokaciji...
na Placu se nalazi Poslovni i Ugostiteljski objekat i Hala od 125 m2...
Širina fronta je 12 x 65 metara...Ispred se nalazi parking...Idealno je za Firme,Predstavništva i Privredu...Cena Dogovor..
Od Infrastrukture ima struju i gradsku kanalizaciju i izbušen Bunar od 35 metara a ostalo je pored Placa...
više informacija na tel. 06*/****-***...Mišo Licenca broj 2465
ili na www.status-nekretnine.com A57-22297
STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

Real estate details

Ad ID
512749
Published
17.01.2026
Updated
23.01.2026
Property Type

Land lot

Area

732m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 198.09 €

Down payment 29,000 €

Monthly installment
703 €

240 total installments

Loan amount
116,000 €
Down payment
29,000 €
Total interest
52,705 €
Total payment
168,705 €

Agency (intermediary)

Status Nekretnine

Registration number

182

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Futog

Area

732m²

Kuća in Futog

Sale, house, 100m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije

154,500 €

Futog

4 rooms 0 100
Sale, house, 100m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije
Kuća in Futog

Sale, house, 185m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije

226,600 €

Futog

5 rooms 0 185
Sale, house, 185m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije
Kuća in Futog

Sale, house, 99m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije

206,000 €

Futog

6 rooms 0 99
Sale, house, 99m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije
Zemljište in Futog

Sale, land lot, 1024m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije