140,000 €
140,000 € (260 €/m²)
539 m²

Sale, land lot, 539m², Veternička rampa, Novi Sad Sve Podlokacije

Veternička rampa, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodaje se plac površine oko 540 m² u Veterniku, na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini ulice Dragoslava Srejovića i sportskih terena. Parcela se nalazi u građevinskom području i spremna je za izgradnju stambenog ili poslovnog objekta.
Prema važećim uslovima, plac je pogodan za izgradnju urbane vile sa tri stambene jedinice i garažama, kao i za individualnu porodičnu stambenu gradnju.
Plac je u vlasništvu 1/1, pravilnog oblika, sa širinom fronta od 14 m, što ga čini idealnim za različite tipove investicija.
Lokacija je izuzetno povoljna zahvaljujući blizini magistralnih puteva, što omogućava brz i jednostavan pristup svim gradskim sadržajima, uz mirno i prijatno okruženje.
Cena: 145.000 €
Agencijska provizija je uračunata u cenu.

Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 06*/****-*** ili 06*/****-***, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE, upisan u registar posrednika 4456.

Real estate details

Ad ID
503071
Published
15.12.2025
Updated
07.01.2026
Property Type

Land lot

Area

539m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 259.74 €

Down payment 28,000 €

Monthly installment
679 €

240 total installments

Loan amount
112,000 €
Down payment
28,000 €
Total interest
50,888 €
Total payment
162,888 €

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Veternička rampa

Area

539m²

Stan in Veternička rampa

Sale, one bedroom apartment, 40m², Veternička rampa, Novi Sad Sve Podlokacije

95,900 €

Veternička rampa

1 room 0 40
Stan in Veternička rampa

Sale, two bedroom apartment, 53m², Veternička rampa, Novi Sad Sve Podlokacije

125,600 €

Veternička rampa

2 rooms 0 53
Stan in Veternička rampa

Sale, two bedroom apartment, 45m², Veternička rampa, Novi Sad Sve Podlokacije