47,500 €
  • Sale, land lot, 505m², Sremski Karlovci, Novi Sad - image 1
  • Sale, land lot, 505m², Sremski Karlovci, Novi Sad - image 2
  • Sale, land lot, 505m², Sremski Karlovci, Novi Sad - image 3
47,500 € (94 €/m²)
505 m²

Sale, land lot, 505m², Sremski Karlovci, Novi Sad

Sremski Karlovci, Novi Sad Srbija

Property description

📍 Sremski Karlovci – jedinstven plac sa panoramskim pogledom na Dunav
💰 Hit cena: 47.500 € , 505m2

Na prodaju je izuzetan plac u urbanoj zoni Sremskih Karlovaca, idealan za izgradnju porodične kuće, vikendice ili investicionog objekta. Lokacija je mirna, uređena i okružena kvalitetnim objektima, što pruža osećaj sigurnosti i komfora.

✨ Glavne prednosti:
• Spektakularan pogled na Dunav – jedan od najlepših pogleda u Karlovcima
• Urbana zona – dozvoljena stambena gradnja
• Odlična povezanost – blizina glavnog puta, škole, prodavnica i centra Karlovaca
• Pristupačan teren – lako izvođenje radova
• Mirno okruženje uz blizinu svih sadržaja
• Retko u ponudi – idealno za kupce koji traže kvalitetnu lokaciju po pristupačnoj ceni

📏 Veličina placa: 505m2

Ovaj plac predstavlja pravu priliku za sve koji žele da spoje spoj prirode, pogleda i urbanog načina života.

KONTAKT !!!

Real estate details

Ad ID
500280
Published
08.12.2025
Updated
09.05.2026
Property Type

Land lot

Area

505m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 94.06 €

Down payment 9,500 €

Monthly installment
230 €

240 total installments

Loan amount
38,000 €
Down payment
9,500 €
Total interest
17,265 €
Total payment
55,265 €

Agency (intermediary)

AS1 Nekretnine

Registration number

-

Location

Novi Sad

Sremski Karlovci

Area

505m²

Structure

N/A

Property Type

Land lot

TV

AS1 Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Sremski Karlovci

Sale, three bedroom apartment, 97m², Sremski Karlovci, Novi Sad

159,000 €

Sremski Karlovci

3 rooms 0 97
Kuća in Sremski Karlovci

Sale, house, 100m², Sremski Karlovci, Novi Sad

180,000 €

Sremski Karlovci

5 rooms 1 bathroom 100
Sale, house, 100m², Sremski Karlovci, Novi Sad
Kuća in Sremski Karlovci

Sale, house, 69m², Sremski Karlovci, Novi Sad

236,900 €

Sremski Karlovci

3 rooms 0 69
Sale, house, 69m², Sremski Karlovci, Novi Sad