264,834 €
  • Sale, land lot, 6400m², Petrovaradin, Novi Sad - image 1
  • Sale, land lot, 6400m², Petrovaradin, Novi Sad - image 2
264,834 € (41 €/m²)
6400 m²

Sale, land lot, 6400m², Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, Novi Sad Srbija

Property description

Širine-Extra veliki plac na odličnoj lokaciji, zemljište u građevinskom području.
Kompletna parcela je u komadu od 6428 m2.
Front 29 m.
kontak: 06*/****-*** Dančo lic. br.322
ili na:www.status-nekretnine.com A57-20720
STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR.182

Real estate details

Ad ID
445694
Published
10.07.2025
Property Type

Land lot

Area

6400m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 41.38 €

Down payment 52,967 €

Monthly installment
1,284 €

240 total installments

Loan amount
211,867 €
Down payment
52,967 €
Total interest
96,262 €
Total payment
308,130 €

Agency (intermediary)

Status Nekretnine

Registration number

182

Location

Novi Sad

Petrovaradin

Area

6400m²

Kuća in Sremska Kamenica

Sale, house, 400m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

1,090.000 €

Sremska Kamenica

6 rooms 0 400
Sale, house, 400m², Sremska Kamenica, Petrovaradin
Stan in Petrovaradin

Sale, three bedroom apartment, 74m², Petrovaradin, Novi Sad

149,350 €

Petrovaradin

3 rooms 0 74
Sale, three bedroom apartment, 74m², Petrovaradin, Novi Sad
Stan in Karagača

Sale, four bedroom apartment, 73m², Karagača, Petrovaradin

180,250 €

Karagača

4 rooms 1 bathroom 73
Sale, four bedroom apartment, 73m², Karagača, Petrovaradin