119,230 €
  • Sale, land lot, 1440m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, land lot, 1440m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, land lot, 1440m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, land lot, 1440m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, land lot, 1440m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, land lot, 1440m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
119,230 € (83 €/m²)
1440 m²

Sale, land lot, 1440m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije

Futog, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

*Naša Preporuka*-Veliki Građevinski Plac 1440 m2 na Odličnoj Lokaciji bliže Veterniku...
*EKSKLUZIVA U FUTOGU*...Prodajemo u Mirnom delu Futoga Lep Veliki Plac 1440 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI...Plac je Građevinski nalazi se u mirnom delu Futoga bliže Veterniku...dimenzije placa su 15x90 metara...Izlazi na dve ulice...struja i gradska voda su u blizini Placa...put je tvrd, dok je asfalt na 50 metara...PLAC SE MOŽE PARCELISATI NA DVA PLACA IDEALAN JE I ZA POSLOVNE SADRŽAJE...OBAVEZNO POGLEDATI...
više informacija na kont.tel. 06*/****-***...Mišo .Licenca broj 2465.
ili na www.status-nekretnine.com
20186 VAŠ STATUS
(STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

Real estate details

Ad ID
445599
Published
10.07.2025
Updated
06.02.2026
Property Type

Land lot

Area

1440m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 82.80 €

Down payment 23,846 €

Monthly installment
578 €

240 total installments

Loan amount
95,384 €
Down payment
23,846 €
Total interest
43,338 €
Total payment
138,722 €

Agency (intermediary)

Status Nekretnine

Registration number

182

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Futog

Area

1440m²

Kuća in Futog

Sale, house, 100m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije

154,500 €

Futog

4 rooms 0 100
Sale, house, 100m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije
Kuća in Futog

Sale, house, 185m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije

226,600 €

Futog

5 rooms 0 185
Sale, house, 185m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije
Kuća in Futog

Sale, house, 99m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije

206,000 €

Futog

6 rooms 0 99
Sale, house, 99m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije
Zemljište in Futog

Sale, land lot, 1024m², Futog, Novi Sad Sve Podlokacije