27,810 €
  • Sale, land lot, 500m², Novi Sad, Srbija - image 1
  • Sale, land lot, 500m², Novi Sad, Srbija - image 2
  • Sale, land lot, 500m², Novi Sad, Srbija - image 3
27,810 € (56 €/m²)
500 m²

Sale, land lot, 500m², Novi Sad, Srbija

Novi Sad, Srbija

Property description

Na prodaju odličan plac u Bukovcu od 524m2
Plac nema priključke,mali deo do placa je tucanik.
Kroz plac protiče potok.
Postoji mogućnost dogovora oko cene!
Plac je za svaku preporuku,vredi pogledati!
Za sve dodatne informacije,kontakt telefon , Nikola Ljuboja-reg.posrednika 1405, br.licence 3904 agencija N nekretnine.

Real estate details

Ad ID
443323
Published
10.07.2025
Updated
04.04.2026
Property Type

Land lot

Area

500m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 55.62 €

Down payment 5,562 €

Monthly installment
135 €

240 total installments

Loan amount
22,248 €
Down payment
5,562 €
Total interest
10,108 €
Total payment
32,356 €

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Srbija

Novi Sad

Area

500m²

Poslovni prostor in Kać

Sale, office space, 1200m², Kać, Novi Sad Sve Podlokacije

700,400 €

Kać

1200
Sale, office space, 1200m², Kać, Novi Sad Sve Podlokacije
Stan in Adice

Sale, one bedroom apartment, 29m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije

65,000 €

Adice

1 room 0 29
Stan in Adamovićevo Naselje

Sale, apartment, 129m², Adamovićevo Naselje, Novi Sad Sve Podlokacije

412,000 €

Adamovićevo Naselje

6 rooms 0 129