123,600 €
123,600 € (309 €/m²)
400 m²

Sale, land lot, 400m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije

Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Prodaje se parcela u Veteniku:

- površina 477m2
- dimenzije placa 28m x 17m
- prilaz do placa zemljani put
- vodi se kao poljoprivredno zemljište
- mogućnost gradnje P+1+Pk (P+2)
- plac pravilog oblika

Izražena cena je sa uračunatom agencijskom provizijom.

Za sve dodatne informacije možete nas kontaktirati na 06*/****-***, 06*/****-*** Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE, registar posrednika 1405.

Real estate details

Ad ID
443014
Published
10.07.2025
Property Type

Land lot

Area

400m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 309.00 €

Down payment 24,720 €

Monthly installment
599 €

240 total installments

Loan amount
98,880 €
Down payment
24,720 €
Total interest
44,926 €
Total payment
143,806 €

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Veternik

Area

400m²

Stan in Veternik

Sale, two bedroom apartment, 50m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije

118,450 €

Veternik

2 rooms 0 50
Stan in Veternik

Sale, one bedroom apartment, 50m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije

118,450 €

Veternik

1 room 1 bathroom 50
Kuća in Veternik

Sale, house, 250m², Veternik, Novi Sad Sve Podlokacije

226,600 €

Veternik

7 rooms 0 250