480,000 €
  • Sale, land lot, 6000m², Paragovo, Petrovaradin - image 1
  • Sale, land lot, 6000m², Paragovo, Petrovaradin - image 2
  • Sale, land lot, 6000m², Paragovo, Petrovaradin - image 3
  • Sale, land lot, 6000m², Paragovo, Petrovaradin - image 4
  • Sale, land lot, 6000m², Paragovo, Petrovaradin - image 5
  • Sale, land lot, 6000m², Paragovo, Petrovaradin - image 6
  • Sale, land lot, 6000m², Paragovo, Petrovaradin - image 7
480,000 € (80 €/m²)
6000 m²

Sale, land lot, 6000m², Paragovo, Petrovaradin

Paragovo, Petrovaradin Novi Sad Srbija

Property description

GRADJEVINSKI plac 5933m Popovica- Paragovo Slavujeva ulica
Lokacija: Paragovo (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica)
Namena: Porodično stanovanje
Površina zemljišta: 5933m2
Put do placa: Tucanik
Dodatne informacije

Struja, Voda

Tekst oglasa

06*/****-*** EKSKLUZIVNA PRODAJA - ZA INVESTITORE građevinska parcela površine 5933m između Popovice i Paragova, Slavujeva ulica prodaje se parcela gde je planirano porodično stanovanje . Spratnosti Pr+1+Pk , minimalna površina parcele je 500m, ulični front 12m ,40% može biti pod objektom maksimalno do 480m sa dve stambene jedinice po parceli., gde se treba raditi parcelacija, li za gradnju veće porodične kuće sa bazenom, sportskim terenom i sl. na velikoj parceli. Pogled je na istočnu stranu Fruške gore. Za sve dalje detalje, molimo ako ste zainteresovani javite nam se

Real estate details

Ad ID
439329
Published
10.07.2025
Updated
09.04.2026
Property Type

Land lot

Area

6000m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 80.00 €

Down payment 96,000 €

Monthly installment
2,327 €

240 total installments

Loan amount
384,000 €
Down payment
96,000 €
Total interest
174,471 €
Total payment
558,471 €

Agency (intermediary)

Bombyx Nekretnine

Registration number

217

Location

Petrovaradin

Paragovo

Area

6000m²

Zemljište in Paragovo

Sale, land lot, 1680m², Paragovo, Petrovaradin

168,000 €

Paragovo

1680
Sale, land lot, 1680m², Paragovo, Petrovaradin
Zemljište in Paragovo

Sale, land lot, 1425m², Paragovo, Petrovaradin

102,000 €

Paragovo

1425
Sale, land lot, 1425m², Paragovo, Petrovaradin
Zemljište in Paragovo

Sale, land lot, 2951m², Paragovo, Petrovaradin

401,700 €

Paragovo

2951
Sale, land lot, 2951m², Paragovo, Petrovaradin
Kuća in Paragovo

Sale, house, 92m², Paragovo, Petrovaradin

155,000 €