385,000 €
  • Sale, land lot, 7600m², Ledinci, Petrovaradin - image 1
  • Sale, land lot, 7600m², Ledinci, Petrovaradin - image 2
  • Sale, land lot, 7600m², Ledinci, Petrovaradin - image 3
  • Sale, land lot, 7600m², Ledinci, Petrovaradin - image 4
  • Sale, land lot, 7600m², Ledinci, Petrovaradin - image 5
  • Sale, land lot, 7600m², Ledinci, Petrovaradin - image 6
385,000 € (51 €/m²)
7600 m²

Sale, land lot, 7600m², Ledinci, Petrovaradin

Ledinci, Petrovaradin Novi Sad Srbija

Property description

Gradjevinski plac 7627m Ledinci Torine za vikendice
Cena: 385.000,00 EUR
Lokacija: Ledinci (Srbija, Novi Sad)
Namena: Pogodno za vikendicu
Površina zemljišta: 7627m2
Put do placa: Asfaltni put
Dodatne informacije
Struja, Voda

Tekst oglasa
EKSKLUZIVNA PONUDA

Gradjevinski plac u komadu 7627m na Fruskoj gori, Ledinci potez Torine, za gradnju vikendica , dozvoljena parcelacija na 4 ili 5 placeva, min velicina 1500m sa 10% izgradjenosti Pr+Pk. Odlična lokacija i za investitore, za gradnju vise kuća u nizu, sa pogledom na Dunav.

Za vise info javite se nasem agentu 06*/****-***

Ekskluzivnao pravo prodaje Bombyx reg.217

Real estate details

Ad ID
439307
Published
10.07.2025
Property Type

Land lot

Area

7600m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 50.66 €

Down payment 77,000 €

Monthly installment
1,866 €

240 total installments

Loan amount
308,000 €
Down payment
77,000 €
Total interest
139,941 €
Total payment
447,941 €

Location

Map preview

Regulatory information

Agency (intermediary)

Bombyx Nekretnine

Registration number

217

Location

Petrovaradin

Ledinci

Area

7600m²

Zemljište in Ledinci

Sale, land lot, 14994m², Ledinci, Petrovaradin

772,240 €

Ledinci

14994
Sale, land lot, 14994m², Ledinci, Petrovaradin
Kuća in Ledinci

Sale, house, 120m², Ledinci, Petrovaradin

103,000 €

Ledinci

4 rooms 1 bathroom 120
Sale, house, 120m², Ledinci, Petrovaradin
Kuća in Ledinci

Sale, house, 77m², Ledinci, Petrovaradin

144,200 €

Ledinci

3 rooms 0 77
Sale, house, 77m², Ledinci, Petrovaradin
Zemljište in Ledinci

Sale, land lot, 1260m², Ledinci, Petrovaradin