177,000 €
177,000 € (161 €/m²)
1100 m²

Sale, land lot, 1100m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

Sremska Kamenica, Petrovaradin Novi Sad Srbija

Property description

- Popovica, Sremska Kamenica
- odmah do Fruškogorskog puta
- gradjevinski plac od 1137m2
- instalacije su dovedene do puta, ima mesto za el. brojilo i šaht za sat.
- građevinska dozvola postoji
- porez na prenosu apsolutnih prava snosi prodavac
- uknjiženo 1/1

Za sve dodatne informacije možete nas kontaktirati na 06*/****-*** Igor Ćućuz i 06*/****-*** Jelena Bogojević, Agencija N Nekretnine - Novi Sad - registar posrednika 1405.

Real estate details

Ad ID
415668
Published
25.06.2025
Property Type

Land lot

Area

1100m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 160.91 €

Down payment 35,400 €

Monthly installment
858 €

240 total installments

Loan amount
141,600 €
Down payment
35,400 €
Total interest
64,336 €
Total payment
205,936 €

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Petrovaradin

Sremska Kamenica

Area

1100m²

Kuća in Sremska Kamenica

Sale, house, 400m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

1,090.000 €

Sremska Kamenica

6 rooms 0 400
Sale, house, 400m², Sremska Kamenica, Petrovaradin
Zemljište in Sremska Kamenica

Sale, land lot, 986m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

103,000 €

Sremska Kamenica

986
Sale, land lot, 986m², Sremska Kamenica, Petrovaradin
Kuća in Sremska Kamenica

Sale, house, 80m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

65,000 €

Sremska Kamenica

3 rooms 0 80
Sale, house, 80m², Sremska Kamenica, Petrovaradin