97,000 €
97,000 € (108 €/m²)
900 m²

Sale, land lot, 900m², Ledinci, Petrovaradin

Ledinci, Petrovaradin Novi Sad Srbija

Property description

- Nalazi se u neposrednoj blizini crkve i na glavnom je putu
- Površina placa je 911m2
- Građevinsko zemljište
- Uknjižen

Cena iznosi 97.000 i u nju je uračunata agencijska provizija u iznosu od 3%.

Za više informacija pozovite 06*/****-*** ili 06*/****-***, Agencija N Nekretnine, Novi Sad - Bulevar Evrope 44.
- registar posrednika 1405

Real estate details

Ad ID
415630
Published
25.06.2025
Property Type

Land lot

Area

900m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 107.78 €

Down payment 19,400 €

Monthly installment
470 €

240 total installments

Loan amount
77,600 €
Down payment
19,400 €
Total interest
35,258 €
Total payment
112,858 €

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Petrovaradin

Ledinci

Area

900m²

Zemljište in Ledinci

Sale, land lot, 14994m², Ledinci, Petrovaradin

772,240 €

Ledinci

14994
Sale, land lot, 14994m², Ledinci, Petrovaradin
Kuća in Ledinci

Sale, house, 120m², Ledinci, Petrovaradin

103,000 €

Ledinci

4 rooms 1 bathroom 120
Sale, house, 120m², Ledinci, Petrovaradin
Kuća in Ledinci

Sale, house, 77m², Ledinci, Petrovaradin

144,200 €

Ledinci

3 rooms 0 77
Sale, house, 77m², Ledinci, Petrovaradin
Zemljište in Ledinci

Sale, land lot, 1260m², Ledinci, Petrovaradin

87,550 €

Ledinci

1260
Sale, land lot, 1260m², Ledinci, Petrovaradin