160,000 €
160,000 € (274 €/m²)
585 m²

Sale, land lot, 585m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

Sremska Kamenica, Petrovaradin Novi Sad Srbija

Property description

Prodaje se gradski građevinski plac u Sremskoj Kamenici u blizini kompleksa POP HILL.
Površina placa 585m2, a u skladu sa informacijama iz JP Urbanizma, moguće je graditi:
(Su) Pr + 1 + Pk, širina fronta preko 14m (min. je 12m2).
Stepen igrađenosti: 40%, Može da se gradi stambeni objekat sa dve jedinice na tri etaže.
Precizne i konačne informacije možete videti u dokumentu Informacija o lokaciji, kojim takođe raspolažemo.
Vlasnik ove nekretnine je fizičko lice.
Agencijska provizija 3 % uračunata u cenu.
Za ostale informacije možete nas kontaktirati na 06*/****-*** ili 06*/****-***, agencija N-Nekretnine, reg. br. posrednika 1405.

Real estate details

Ad ID
415628
Published
25.06.2025
Property Type

Land lot

Area

585m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 273.50 €

Down payment 32,000 €

Monthly installment
776 €

240 total installments

Loan amount
128,000 €
Down payment
32,000 €
Total interest
58,157 €
Total payment
186,157 €

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Petrovaradin

Sremska Kamenica

Area

585m²

Zemljište in Sremska Kamenica

Sale, land lot, 986m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

103,000 €

Sremska Kamenica

986
Sale, land lot, 986m², Sremska Kamenica, Petrovaradin
Kuća in Sremska Kamenica

Sale, house, 80m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

65,000 €

Sremska Kamenica

3 rooms 0 80
Sale, house, 80m², Sremska Kamenica, Petrovaradin
Stan in Sremska Kamenica

Sale, two bedroom apartment, 50m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

110,500 €

Sremska Kamenica

2 rooms 0 50