403,000 €
403,000 € (112 €/m²)
3600 m²

Sale, land lot, 3600m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

Sremska Kamenica, Petrovaradin Novi Sad Srbija

Property description

Prodaja 4 placa kao celina od 3558m2.
Prilaz placu je iz ulice Sonje Marinković i Staro Selo.
Infrastruktura je u blizini placa.

Za sve dodatne informacije pozovite:
AGENT: Nebojša Tukodi 06*/****-*** broj licence 4290
Nekretnine TUKODI doo, Bulevar Zorana Đinđića 45V,Novi Beograd
Upisan u registar posrednika 1817

Real estate details

Ad ID
414876
Published
25.06.2025
Property Type

Land lot

Area

3600m²

Agency

Expo

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 111.94 €

Down payment 80,600 €

Monthly installment
1,954 €

240 total installments

Loan amount
322,400 €
Down payment
80,600 €
Total interest
146,483 €
Total payment
468,883 €

Agency (intermediary)

Expo

Registration number

1817

Location

Petrovaradin

Sremska Kamenica

Area

3600m²

Zemljište in Sremska Kamenica

Sale, land lot, 986m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

103,000 €

Sremska Kamenica

986
Sale, land lot, 986m², Sremska Kamenica, Petrovaradin
Kuća in Sremska Kamenica

Sale, house, 80m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

65,000 €

Sremska Kamenica

3 rooms 0 80
Sale, house, 80m², Sremska Kamenica, Petrovaradin
Stan in Sremska Kamenica

Sale, two bedroom apartment, 50m², Sremska Kamenica, Petrovaradin

110,500 €

Sremska Kamenica

2 rooms 0 50