400,000 €
  • Sale, land lot, 1400m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, land lot, 1400m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, land lot, 1400m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, land lot, 1400m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
400,000 € (286 €/m²)
1400 m²

Sale, land lot, 1400m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije

Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Property description

Na prodaju su dva placa na Salajci, ukupne površine 1400 m², jedan iza drugog, dimenzija 20 x 70 metara. U pitanju je gradsko građevinsko zemljište, što ovu ponudu čini pogodnom za izgradnju stambenog objekta.

Na placu se nalaze dve kuće, od kojih je jedna za rušenje. Lokacija je izuzetno praktična zbog blizine BIG tržnog centra i Temerinske ulice.

Moguća je kompenzacija. Agencijska provizija iznosi 3% i dodaje se na dogovorenu cenu.

Za sve dodatne informacije, obratite se na 06*/****-*** ili 06*/****-***, Nikola Ljuboja, Alekse Šantića 64, N - NEKRETNINE, upisan u registar posrednika 1405.

Real estate details

Ad ID
407936
Published
19.06.2025
Updated
08.04.2026
Property Type

Land lot

Area

1400m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 285.71 €

Down payment 80,000 €

Monthly installment
1,939 €

240 total installments

Loan amount
320,000 €
Down payment
80,000 €
Total interest
145,393 €
Total payment
465,393 €

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Novi Sad Sve Podlokacije

Salajka

Area

1400m²

Parking garaža in Salajka

Sale, parking/garage, 13m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije

22,000 €

Salajka

13
Stan in Salajka

Sale, three bedroom apartment, 72m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije

185,400 €

Salajka

3 rooms 0 72
Kuća in Salajka

Sale, house, 108m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije

565,000 €

Salajka

10 rooms 0 108
Sale, house, 108m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije