780,000 €
780,000 € (153 €/m²)
5100 m²

Sale, land lot, 5100m², Pantelej, Niš

Pantelej, Niš Srbija

Property description

U ponudi je odličan plac na Panteleju. Površine je 51ara, gradsko građevinsko zemljište, pogodan za stambenu izgradnju. Nalazi se u delu grada koji se poslednih godina dosta infrastrukturno razvija. nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu ponudu dostupnih nekretnina možete pronaći na našem sajtu. Agencija Proagent nekretnine je upisana u Registru posrednika pod brojem: 940.

Real estate details

Ad ID
505896
Published
23.12.2025
Updated
14.02.2026
Property Type

Land lot

Area

5100m²

Agency

Proagent

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 152.94 €

Down payment 156,000 €

Monthly installment
3,781 €

240 total installments

Loan amount
624,000 €
Down payment
156,000 €
Total interest
283,516 €
Total payment
907,516 €

Agency (intermediary)

Proagent

Registration number

940

Location

Niš

Pantelej

Area

5100m²

Stan in Pantelej

Sale, one bedroom apartment, 44m², Pantelej, Niš

82,070 €

Pantelej

1 room 1 bathroom 44
Sale, one bedroom apartment, 44m², Pantelej, Niš
Stan in Pantelej

Sale, two bedroom apartment, 56m², Pantelej, Niš

106,920 €

Pantelej

2 rooms 1 bathroom 56
Sale, two bedroom apartment, 56m², Pantelej, Niš
Stan in Pantelej

Sale, one bedroom apartment, 41m², Pantelej, Niš

92,000 €

Pantelej

1 room 1 bathroom 41
Sale, one bedroom apartment, 41m², Pantelej, Niš
Stan in Pantelej

Sale, one bedroom apartment, 46m², Pantelej, Niš