35,000 €
  • Sale, land lot, 1400m², Palilula, Niš - image 1
  • Sale, land lot, 1400m², Palilula, Niš - image 2
  • Sale, land lot, 1400m², Palilula, Niš - image 3
  • Sale, land lot, 1400m², Palilula, Niš - image 4
  • Sale, land lot, 1400m², Palilula, Niš - image 5
35,000 € (25 €/m²)
1400 m²

Sale, land lot, 1400m², Palilula, Niš

Palilula, Niš Srbija

Property description

Prodaje se plac u Gabrovcu površine 14ari. Plac je pravilnog oblika, pogodan za višenamensku gradnju. Indeks izgrađenosti do 0,8, maksimalna visina objekta 10m, indeks zauzetosti parcele do 40%, dozvoljena spratnost objekta P+1+Pk. Na parceli je moguće izgraditi stambeni objekat, objekat za komercijalne svrhe, trgovine, ugostiteljstvo, servisne usluge i slično. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu ponudu dostupnih nekretnina možete pronaći na našem sajtu. Agencija Proagent nekretnine je upisana u Registru posrednika pod brojem: 940.

Real estate details

Ad ID
493804
Published
20.11.2025
Updated
18.04.2026
Property Type

Land lot

Area

1400m²

Agency

Proagent

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 25.00 €

Down payment 7,000 €

Monthly installment
170 €

240 total installments

Loan amount
28,000 €
Down payment
7,000 €
Total interest
12,722 €
Total payment
40,722 €

Agency (intermediary)

Proagent

Registration number

940

Location

Niš

Palilula

Area

1400m²

Stan in Palilula

Sale, four bedroom apartment, 79m², Palilula, Niš

140,000 €

Palilula

4 rooms 0 79
Sale, four bedroom apartment, 79m², Palilula, Niš
Stan in Palilula

Sale, one bedroom apartment, 37m², Palilula, Niš

85,000 €

Palilula

1 room 0 37
Sale, one bedroom apartment, 37m², Palilula, Niš
Kuća in Palilula

Sale, house, 160m², Palilula, Niš

112,500 €

Palilula

1 room 1 bathroom 160
Sale, house, 160m², Palilula, Niš
Stan in Palilula

Sale, three bedroom apartment, 80m², Palilula, Niš

130,000 €

Palilula

3 rooms 1 bathroom 80